Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Famózna speváčka so smutnou minulosťou zaspievala v Česko Slovensko má talent tak, že porota bola hotová!

gyongi bodisova 1
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
TV JOJ
reklama:
reklama:

22-ročná Gyöngyi Bodišová to v živote nemala ľahké. Od troch rokov žila v detskom domove, no podarilo sa jej úspešne skončiť školu a postaviť sa na vlastné nohy.

Gyöngyi mala odmalička vzťah k spevu a mala šťastie, pretože ju v jej nadaní podporoval jej vychovávateľ. Mladá talentovaná speváčka si po odchode z detského domova však skúsila aj to, aký je život na ulici. Prežila tam pár mesiacov, no kamaráti jej pomohli postaviť sa na vlastné nohy.

gyongi bodisova
TV JOJ

Gyöngyi sa pred porotu šou Česko Slovensko má talent postavila s tým, že ide zaspievať pesničku Vyznanie od Mariky Gombitovej. Porota očividne nečakala, že speváčka zvládne túto náročnú pesničku tak bravúrne, no keď Gyöngyi otvorila ústa, porote spadli sánky.

gyongi bodisova 2
TV JOJ

Keď dospievala, Lucka Bílá bola doslova unesená: „Čo toto bolo? Ten hore ťa má neskutočne rád. Mne sa chce plakať. Ja som z toho úplne mimo. Si neuveriteľná. Ja ti rovno poviem, že ja s úctou a láskavým povolením kolegyne Mariky Gombitovej, ale vedľa teba by som sa nepostavila.“

Jaro Slávik dokonca vyhlásil, že ju chce vidieť vo finále a že si dokonca vie predstaviť, že vyhrá.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 22. septembra 2015Zdroj TV JOJ, © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: