Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Plačúci umelec vyrazil porotcom Česko Slovensko má talent dych! Svoje obrazy maľuje očami!

cesko slovensko ma talent placuci umelec
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
TV JOJ
reklama:
reklama:

V aktuálnej sérii talentovej šou Česko Slovensko má talent sa predviedol ďalší zahraničný umelec, ktorý postavil porotu do pozoru!

Umelec menom Leandro Martinez Granato má neobvyklú techniku maľovania, ktorú predviedol v talentovej šou Česko Slovensko má talent. Leandro maľuje tak, že farbu najskôr nasaje nosom a nosnými kanálikmi sa mu dostane do očí, odkiaľ ju potom strieka na plátno.

Ak si myslíš, že to nie je možné, nie si sám! Ani Lucka Bíla neverila vlastným očiam: „Ja snívam, alebo ten muž maľuje očami?“

cesko slovensko ma talent placuci umelec 1
TV JOJ

Leandro nie je zaujímavý len svojím talentom, ale aj životným príbehom, vďaka ktorému zistil, že má toto zvláštne nadanie. Keď mu zomrel starý otec, ktorého veľmi miloval, na pohrebe nebol schopný plakať. Preto sa rozhodol, že svoju lásku k starému otcovi dá najavo práve takouto zaujímavou maľbou. Túto techniku však na maľovanie nemôže používať každý. Leandro má totiž anomáliu – má otvorené nosné kanáliky, ktoré sú prepojené s očnými.

cesko slovensko ma talent placuci umelec 3
TV JOJ

Pol roka túto techniku testoval, skúšal a vymýšľal rôzne farby, ktoré museli byť zdravotne nezávadné a dokonca má na ne certifikát. Jeden obraz mu trvá vytvoriť aj tri mesiace.

cesko slovensko ma talent placuci umelec2
TV JOJ

A aká bola reakcia poroty? Nuž, páni sa ho tak trochu báli, no dámy boli zvedavé a išli sa pozrieť bližšie.

Argentínčan, ktorý je bratrancom gólmana Arsenalu Martineza, si určite zaslúži postup, čo povieš?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 9. septembra 2015Zdroj TV JOJ, © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: