Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Famózne vystúpenie v šou Česko Slovensko má talent sa dostalo priamo do finále! Toto tu ešte nebolo!

Horizon33_2015-9-17_12-40-44
7
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
TV JOJ
reklama:
reklama:

Slovenská skupina Mirror Family predviedla v šou Česko Slovensko má talent také dychvyrážajúce vystúpenie, že porotcovia nemali slov. Porotu poriadne šokoval už ich príchod na pódium!

V šou Česko Slovensko má talent zabzučal už tretí zlatý bzučiak! Zaslúžilo si ho neobyčajné vystúpenie Slovákov, ktorí stoja za projektom Mirror Family. Tanečníci, ktorí prišli na pódium od hlavy po päty oblečení v zrkadlových kostýmoch, predviedli šou, aká tu ešte nebola.

Skupina vystupuje v zahraničí a toto bola v podstate ich slovenská premiéra. Famózna svetelná šou spojená s originálnymi kostýmami a dokonalými tanečnými pohybmi si od Diany Mórovej vyslúžila zlatého bzučiaka, ktorým ich poslala priamo do finále.

Horizon33_2015-9-17_12-46-13
TV JOJ

Lucka Bílá dokonca skupinu pozvala, aby vystúpila na jej dvoch veľkých koncertoch. Nadšení boli aj páni. Jakub Prachař povedal, že za päť rokov sú jediní, ktorí nepotrebujú vyhrať túto súťaž, pretože sú oveľa ďalej.

Aj Jaro Slávik si prišiel na svoje. „Po svojom návrate na Slovensko som si prešiel pekným svinstvom a opakovane som sa pýtal, či sa bolo treba vracať na Slovensko. Úplne úprimne? Teraz keď vás vidím, tak som rád, že som Slovák. Napĺňate ma hrdosťou, že som z toho istého kmeňa ako vy,“ povedal.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 17. septembra 2015Zdroj TV JOJ, © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: