Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Títo chalani tancujú na podpätkoch lepšie ako niektoré baby! Sleduj, čo predviedli v Česko Slovensko má talent!

IMG_0810
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
TV JOJ
reklama:
reklama:

Možno si povieš, že tancovať chalana v topánkach na vysokých podpätkoch je to posledné, čo chceš vidieť. Ale Filipovi Jankovičovi a jeho tanečným kolegom to ide tak dobre, že z nich nevieme spustiť oči!

Šou Česko Slovensko má talent je aj tento rok bohatá na výnimočné talenty a vystúpenia! Jedným z čísel, ktoré dostali porotu, bola tanečná choreografia Filipa Jankoviča a jeho kolegov Joela a Casha.

Tí predviedli úžasný tanec, ktorý bol zvláštny tým, že chalani tancovali v topánkach na vysokých podpätkoch. A veru, boli famózni!

Filip, ktorý takýto tanec učí v tanečnej škole, tancoval s hviezdami, ako sú George Michael či Kylie Minogue. Inšpiráciou mu je hlavne Beyoncé.

IMG_0806
TV JOJ

Z tanečného vystúpenia bola porota nadšená. „Česko Slovensko má talent posúva zábavu ďalej. Bolo to fantastické. Som rád, že ste to riskli, priniesli ste niečo iné a vytreli ste každému kocúra,“ povedal na adresu ich choreografie Jaro Slávik. Diana poznamenala, že Beyoncé sa od nich ešte má čo učiť.

No veď posúď sám:

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 15. septembra 2015Zdroj Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: