Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Nepodarený žart?! Novozélanďanov prenasledovali záhadné postavy!

1
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Kamaráti z Nového Zélandu natáčali video do školy, keď si všimli vo svojom okolí dve podozrivé postavy. V súčasnosti po nich pátra miestna polícia.

Malo to byť nevinné natáčanie krátkeho filmu do školy. Partia kamarátov najskôr natočila zábery na železničnej stanici a potom sa pobrali ďalej. Diskutujúc o filme zrazu jeden z nich zbadal v kríku na druhej strane cesty dve postavy stojace v najväčšom poraste. Žena a muž mali na tvárach biele masky a žena bola dokonca ozbrojená.

V prvom momente si mysleli, že je to len nepodarený žart ich spolužiakov. Prvými reakciami bol teda smiech, trochu vystrašení však predsa len boli, a tak sa postupne zmenil na kŕčovitý a nervózny. Keď ich však neznámi začali okato nasledovať, chytili nohy na plecia a vrátili sa na hlavnú cestu a išli späť do školy. Po záhadnej dvojici teraz pátra aucklandská polícia.

Pozri si video! 

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor katkabDátum 3. februára 2015Zdroj youtube.com, viralnova.com, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., youtube.com
K téme
reklama:
reklama:
reklama: