Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Netradičná výchova rodičov. Žena dojčí 5-ročného syna a deti nepoznajú žiadne pravidlá

Rodina.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com

Každý rodič má na výchovu svoj názor a robí to, čo si myslí, že je pre jeho deti najlepšie. Rovnako je to aj v tejto rodine, ktorá je však veľmi netradičná. 

Adele Allan a jej manžel vychovávajú svoje deti naozaj netradične. Nechodia do školy, nemajú očkovania a nepoznajú žiadne pravidlá. Matka stále dojčí svojho 5-ročného syna a samozrejme aj ročnú dcéru. Adele sa domnieva, že tým, že nechá robiť svoje deti to, čo chcú, budú viac v súlade s prírodou a samostatní.

Family.jpg
www.youtube.com

Jej syn je doma, pretože verí, že nie je potrebné ho naučiť čítať a písať, kým nie je starší. Namiesto toho dostal niekoľko krabíc s umeleckými a remeselnými vecami, a hračkami, ktoré majú rozvíjať jeho intelekt. „Tradičné rodičovské metódy nie sú pre mňa tá správna cesta“, vraví Adele.

Dieta.jpg
www.youtube.com

Adele je presvedčená, že všetky choroby môžu byť liečené prirodzene. Veci, ako konjunktivitída (zápal spojiviek), podľa nej možno vyliečiť enzýmami z materského mlieka. Hovorí, že ak by mala rakovinu, ani vtedy by nepožiadala o lekársku pomoc.

Chlapec.jpg
www.youtube.com

Ich deti často zbierajú listy zo stromov a jedia ich. Jej najmladšia dcéra nenosí ani topánky, pretože Adele sa domnieva, že má bez nich lepší život. Mnohí kritizujú rodinu za ich nezvyčajný životný štýl „mimo záujmu o bezpečnosť vlastných detí“. Pár je však presvedčený, že robia to, čo je pre ich deti najlepšie.

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 7. októbra 2017Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,