Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Netušila, že sa vydala za monštrum, až kým sa nestalo toto…

Horizon33_2016 4 19_15 27 44.png
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.facebook.com
reklama:
reklama:

Catherine bola úplne normálna žena, ktorá žila úplne normálnym životom a vydala sa za muža, ktorého milovala. Avšak stalo sa niečo, čo jej život obrátilo na ruby.

Catherine sa so svojím manželom poznala dvadsať rokov, čo je celkom dlhá doba na to, aby si niekoho dokonale spoznal. Začala s ním však randiť len pred dvoma rokmi  a z priateľstva sa stala láska.

Catherine má jednu dcéru a jej partner má tri vlastné deti. Žili si spokojným životom a Catherine mala pocit, že je šťastná a nič jej v živote nechýba.Všetko sa však vo chvíli zrútilo ako domček z karát. Jedného dňa jej zavolala polícia a oznámila jej hroznú správu, ktorú by nechcela počuť žiadna matka. Jej manžel zneužíval jej vtedy 15-ročnú dcéru!

Catherine urobila to, čo by urobil asi každý rodič – svojho manžela okamžite vyhodila z domu a podala naňho trestné oznámenie. Zvláštne na tom všetkom je, že jej manžel bol úplné normálny chlap, ktorý bol medzi kamarátmi obľúbený, mal rád svoju mamu a dokonca pracoval tri roky ako policajt. Podľa slov Catherine bol veľmi pracovitý a inteligentný. Dokonca ho popísala ako citlivého romantika. O to väčší však bol šok z toho, čo dokázal spraviť jej dcére.

Muž až do poslednej chvíle tvrdil, že je nevinný. Potom však prišli pozitívne testy DNA a nasledoval súd. Rozsudok znel 90 dní v base a 8 rokov terapie.   O svoj nepríjemný príbeh sa Catherine rozhodla podeliť so svetom prostredníctvom Facebooku, kde zverejnila toto video. A to má byť odkazom pre všetkých, ktorí si myslia, že nebezpečenstvo im hrozí len od podivných neznámych. Skutočné monštrá sa často skrývajú za na prvý pohľad úplne normálnym človekom…

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 19. apríla 2016Zdroj www.facebook.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: