Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Počas tragickej nehody prišla o manžela. O pár týždňov na to zistila niečo šokujúce.

02 triplets husband death brian courtney 664x437.png
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: boredomtherapy.com
reklama:
reklama:

Courtney a Brian sa stretli počas snehovej búrky v roku 2011. A bola to láska na prvý pohľad. Čoskoro sa vzali a mali spolu bábätko. Všetko bolo dokonalé až do tej osudnej chvíle…

Tento rok začiatkom februára sa život Courtney obrátil hore nohami. Jej manžel Brian prišiel o život počas tragickej nehody a nechal ju a ich spoločného syna Reagana samých. Na pohrebe svojo manžela sa Courtney začala cítiť zle. Myslela si, že jej tak je od žiaľu. No jej zdravotný stav sa ani po dňoch nezmenil a stále jej bývalo zle.

03 triplets husband death brian courtney 664x455.png
boredomtherapy.comFoto: boredomtherapy.com

Preto sa Courtney rozhodla, že si urobí tehotenský test a vyšiel jej pozitívne! Išla k lekárovi, no a ten po čase zistil, že to nebude len jedno bábätko, ale rovno tri.

No a hoci táto rodina prišla o manžela a otca, jeho duša bude s nimi žiť aj naďalej. Courtney to síce nebude mať s trojičkami ľahké, no veríme, že jej rodina s ich výchovou a starostlivosťou o ne pomôže :-)

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 13. apríla 2016Zdroj boredomtherapy.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: