Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Otec prišiel po svoju dcérku v jej prvý deň v škôlke. Jej radosť, keď ho uvidela, bola obrovská!

Skolka.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Prvý deň v škôlke býva dosť ťažký. Takto sa tešilo dievčatko, keď po ňu prišiel otec! 

Deti rýchlo rastú a keď príde ten deň, kedy nastúpia prvý deň do škôlky, je to veľmi čudný pocit. Radosť, obavy, smútok, nedočkavosť, čo nás čaká. Je to ťažké ako pre dieťa, tak isto aj pre rodiča. Pretože nastáva čas, kedy budú tráviť veľkú časť dňa práve bez rodičov. Ale nech je to akokoľvek ťažké, každý si na to zvykne.

Možno si aj vy pamätáte na prvý deň vašich detí v škôlke. Niektorí bez problémov, iní s plačom. Na videu uvidíte malé dievčatko, ktoré bolo tiež prvý krát v škôlke. Poobede prišiel po ňu jej otec a takto sa z toho tešila.

Dievčatko sa pekne hralo a medzitým prišiel po ňu otec.

Skolka1.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Dievčatku sa zrejme v škôlke páčilo, hralo sa, neplakalo. Ale keď uvidelo po celom dni svojho ocka, to bolo radosti. Predsa len, bola to veľká zmena stráviť toľko času bez neho. Keď ho zazrela, ako ju sleduje od dverí, začala za ním utekať.

Keď uvidelo dievčatko svojho ocka, utekala hneď za ním.

Skolka2.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Každé dieťa znáša zmeny v živote inak. Ale na všetko si treba len zvyknúť. Teraz je to škôlka, o pár rokov to bude škola, neskôr práca. Čas veľmi rýchlo letí, tak sa radujme aj z momentu, ako je tento. Však posúďte sami, aké je to dievčatko úžasné a šťastné po príchode ocka.

Radosť dievčatka po príchode svojho ocka do škôlky!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 8. augusta 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: