Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Otecko dostal naozaj kreatívny nápad, ako bezpečne ostrihať psíkovi pazúriky

Pes 2.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
twitter.com

Existujú snáď dve veci, ktoré psy veľmi neobľubujú aj napriek tomu, že je to pre ich dobro. Návšteva veterinára a starostlivosť o telo všeobecne, kde zaraďujeme aj strihanie pazúrov. 

Niektorí štvornohí havkáči majú radi kúpanie, iní nie. Strihanie pazúrikov by však najradšej vynechali všetci. Tento otecko z USA dostal jeden naozaj šikovný nápad, ako ich ostrihať bezpečne a bez stresu. Nakoľko jeho nápad zverejnila na internete jeho dcéra, onedlho sa stal virálnym.

53095ead8c54acb935fda393c61192b7 600x800.jpg
twitter.com

Kendal Pfeifer zverejnila fotografie svojho otca na Twitteri. Obrázky ukazujú, ako jej otec zavesil rodinného psa do dverí. Vyrezal otvory v rohoch starej kabelky, rozrezal ju tiež na strane, a opatrne vložil do nej psa, tak, že nohy dal do otvorov a hlavu cez štrbinu, a zavesil tašku vrátane psa na zárubňu dverí.

E0529914469b289fc4770f86bcc3cefe 600x800.jpg
twitter.com

Bezbranný psík rodiny Pfeiferovcov visel vo vzduchu a musel vydržať strihanie pazúrikov. Takže šikovný otec mal dosť času na strihanie a dokonca si zaobstaral aj čelovku, aby dobre videl. Reakcie na sociálnej sieti boli neuveriteľné.

Psik.jpg
twitter.com

Príspevok mal viac ako 200-tisíc reakcií od rôznych ľudí. Mnohí z nich považujú tohto šikovného otecka za génia a tvrdia, že to musia vyskúšať tiež. Hoci to nie je zrovna praktické pre väčšie psy, no ak máte doma podobnú rasu psa ako je tento, možno to nabudúce vyskúšate aj vy. Čo poviete?

Niektorí sa inšpirovali jeho nápadom a namiesto kabelky použili niečo väčšie. 

Napad.jpg
twitter.com

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 20. februára 2018Zdroj www.hftg.me © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,