Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Paranormálne príbehy zo skutočného života! Toto ťa vystraší!

cats
7
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Ak si myslíš, že paranormálne svety sú len výplodom fantázie scenáristov hororov, mýliš sa! Prečítaj si skutočné príbehy, ktoré ťa vyvedú z miery. A cez noc si radšej nájdi spoločnosť, nech sa môžete báť spolu.

Útok podľa Ouija dosky

V roku 2012 polícia v Texase vyšetrovala prípad chlapca, ktorého vlastný kamarát niekoľkokrát bodol do brucha. Údajne ho k tomu viedla predpoveď špiritistickej tabuľky Ouija. Duch ho presvedčil, že jeho priateľ je pôvodca všetkých jeho problémov, a keď ho zabije, všetko sa vyrieši. Dobodaný chlapec po niekoľkých dňoch na jednotke intenzívnej starostlivosti, našťastie, prežil.

a

Zdroj: Flickr/jmawork

Záhadné stopy

Zamestnanci michiganskej firmy sa už dlhší čas trápia s tým, komu patria tajomné detské stopy, ktoré sa pravidelne objavujú na ich drevenej dlážke v historickej budove. Najstrašidelnejšia príhoda sa však stala, keď budovu nedávno renovovali. Po rozobratí steny sa na dreve našli rovnaké stopy, hoci naposledy drevo uzrelo svetla sveta pred viac ako sto rokmi!

b
Zdroj: moviepilotFoto: www.imgur.com

Zakliate zrkadlo

Keď si 20-ročný Josep Birch kúpil od svojej domácej starožitné zrkadlo, posledné, čo čakal, bolo, že by prebudil k životu démona, ktorý v ňom žil. Po umiestnení zrkadla v jeho izbe sa jemu aj spolubývajúcemu začali snívať desivé nočné mory. Často vraj videl v zrkadle tiene. Raz v noci sa prebudil označený červenými značkami po celom tele. Po tomto desivom zážitku vydražil zrkadlo na eBayi. Nemáš ho náhodou doma?  *crazy*

c
Zdroj: blogspotFoto: www.imgur.com

Janet Hodgson

Len 11-ročná Janet sa stala obeťou diabla, ktorý sa k nej pripútal. Mnohí ju obviňovali, že si vymýšľa, no pravdivosť svojho nezávideniahodného príbehu potvrdila v investigatívnom dokumente v roku 2008.

d
Zdroj: moviepilotFoto: www.imgur.com

Latoya Ammons

V roku 2011 sa Latoya Ammons presťahovala s rodinou do domu v Indianapolise. Krátko potom sa začali diať zvláštne veci. Aj uprostred decembra ich obťažovali roje múch a často bolo počuť ťažké kroky uprostred noci. Situácia sa zhoršila, keď diabol ovládol Latoyine tri deti. Experti tvrdia, že v dome bývalo asi 200 démonov. Rodina to nezvládla a presťahovala sa.

e
Zdroj: Hammond PoliceFoto: www.imgur.com

Anneliese Michel

V roku 1968, keď mala Anneliese Michelová 16 rokov, začali ju trápiť pravidelné kŕče. Doktor jej diagnostikoval ťažkú psychózu. Podľa starých medicínskych záznamov mala často počas bieleho dňa halucinácie, v ktorých videla démonické tváre a počula hlasy, ktoré jej vraveli, že je zatratená. Ovládnutá démonom robila čudné veci, napríklad jedla uhlie či lízala vlastný moč. Keď jej tradičná medicína nepomohla, zúfalá rodina zavolala kňaza, ani táto metóda však nebola účinná. Nakoniec zomrela na vyhladovanie, keďže odmietla jesť.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor KatkaDátum 27. februára 2015Zdroj viralnova.com, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., viralnova.com
K téme
reklama:
reklama:
reklama: