Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Parišková potom, ako priznala rakovinu. Prvýkrát v práci. Aneta, nepreháňaš to?

Aneta Parišková
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Aneta Parišková Foto: www.instagram.com
reklama:
reklama:

Návrat počas náročnej liečby. Aneta Parišková už dva mesiace statočne bojuje so zákernou rakovinou, no to, čo urobila včera nikto nečakal. Objavila sa totiž v spravodajstve TV JOJ, kde spoločne s kolegom Jánom Mečiarom odmoderovala večerné Noviny na Jojke. V prípade moderátorky však nejde o nič neobvyklé, čo sa návratu pred obrazovky týka.

Aj po poslednom pôrode dlho neotáľala a divákom sa prihovorila rekordných 11 dní po cisárskom reze. Teraz však zápasí s protivníkom, ktorým je zákerná rakovina a onkologickí pacienti sú všeobecne viac náchylní na akékoľvek ochorenia a ich imunita je aj pre náročnú liečbu oslabenejšia. To však Anete nebránilo v tom, aby sa posadila do moderátorského kresla. Prečo tak riskuje? „Pracovať mám v pláne len pár dní, pretože môj život je momentálne riadený bielymi krvinkami a pokynmi MUDr. Drgoňu. Ale sú dni, kedy mám biele krvinky v poriadku a tým pádom aj imunitu v norme, a teda môžem ísť medzi ľudí. Myslím si, že pre každého onkologického pacienta je dôležité udržiavať sa v pohode aj po psychickej stránke. Namiesto antidepresív mám okolo seba rodinu, priateľov a mojich úžasných kolegov, jojkársku rodinu, kde sa cítim výborne. Naozaj som sa nevedela dočkať, kedy sa budem môcť vrátiť a užiť si JOJkárov, divákov a prácu, ktorú milujem veľa rokov. Ja sa vlastne nevraciam do práce, ale prišla som na psychoterapiu,“ povedala pre portál noviny.sk Parišková.

„Myslím si, že je veľkým požehnaním pre každého človeka, keď robí prácu, ktorá ho baví a pracuje s ľuďmi, ktorých má naozaj rád. Ja to šťastie mám. Byť doma s rodinou je super. Mám veľkú podporu – od manžela, od detí, celej rodiny, od priateľov, ale aj moji priatelia, tu v JOJke, mi už nesmierne chýbali. Práca s informáciami ma veľmi baví a ten bzukot v redakcii, keď sa pripravujú Noviny, je úžasný, cítim sa tu výborne. Každý onkologický pacient by sa mal, okrem iného, udržiavať v dobrej psychickej pohode, lebo aj to je pri liečbe dôležité,“ dodala ešte moderátorka. Držme teda Pariškovej palce, aby jej rýchly návrat nespôsobil viac problémov, ako pohody.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor redDátum 3. júla 2020
reklama:
reklama:
reklama: