Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Partnerské hádky sú normálne, ale z týchto 8 prípadov pôjdeš do kolien! :-D

Horizon33_2014-10-23_12-14-12
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Ak žiješ už nejaký čas v harmonickom (:-D) partnerskom zväzku, je pravdepodobné, že už si zažil nejakú tú hádku. No neveríme, že by tvoje „spúšťače“ hádky boli takéto vtipné… :-D

1. Mužské partie by mali zostať nedotknuteľné… :-D

Po tom, čo som dosiahol dôchodkový vek, som sa vybral do kancelárie pre sociálne zabezpečenie. Chcel som požiadať o dôchodok, no žena za prepážkou si odo mňa vypýtala vodičák, aby si overila môj vek. Vtedy som si spomenul, že som si peňaženku s dokladmi zabudol doma a všetko som jej vysvetlil. Úradníčka sa na mňa pozrela a povedala, aby som si rozopol košeľu. Urobil som tak a odhalil som svoju šedivú chlpatú hruď. Úradnička povedala, že jej to ako dôkaz môjho veku stačí a dala mi tlačivo na vyplnenie. Keď som prišiel domov a povedal som celú príhodu svojej žene, povedala mi: „Mal si si rozopnúť nohavice, možno by si dostal príspevok pre zdravotne postihnutých.“ A vtedy sa začala hádka!

2. Tento to zobral príliš osobne! :-D

Bola sobota ráno a zobudil som sa dosť skoro. Tak som potichu vyliezol z postele, obliekol som sa, zobral som von psa a šiel som do garáže. Naložil som svoj čln na auto a chystal som sa na rybačku. Keď som vyšiel von z garáže, rozfúkal sa silný vietor a začalo pršať, tak som musel rybačku zrušiť. Vrátil som sa teda späť do postele k svojej manželke s novým plánom na začiatok dňa. Pritúlil som sa k nej zozadu a povedal som: „Vonku je hrozné počasie.“ A moja manželka, s ktorou sme spolu už 10 rokov, mi odpovedala: „Veríš tomu, že môj hlúpy manžel sa vybral na rybačku?“ A vtedy sa začala hádka!

3. Aspoň, že nepovedala 150…

Manželky som sa pýtal, čo by chcela k výročiu a povedala mi, že by to malo byť niečo nablýskané, čo dokáže ísť z nuly na sto za tri sekundy. Tak som jej kúpil váhu. A vtedy sa začala hádka!

4. Ženy a ich výzor – to je veľmi tenký ľad!

Manželka išla do obchodu, tak som jej povedal, aby kúpila basu piva. Ona namiesto piva priniesla domov zmrzlinu, tak som jej povedal: „Pivo z teba urobí v noci väčšiu krásku ako zmrzlina.“ A vtedy sa začala hádka!

5. Toto nečakal!

Manželia sladko spali vo svojej posteli, keď sa okolo tretej ráno zvonka ozvali zvuky, ktoré ich zobudili, Žena vtedy skríkla: „Rýchlo, to je môj manžel“ Muž hneď vyliezol von oknom a celkom nahý utekal cez kríky na ulicu. O pár minút sa vrátil späť a kričal: „Ja som tvoj MANŽEL!!!“ A jeho manželka mu odpovedala: Áno, tak prečo si utekal preč?“ A vtedy sa začala hádka!

6. Na takéto otázky sa nikdy neodpovedá pravdivo!

Manželka sa ma pýtala, či má v šatách, ktoré mala práve na sebe, veľký zadok. Povedal som jej, že nie, že v tých, čo mala včera mala zadok oveľa väčší. A vtedy sa začala hádka!

7. Toto sa jej podarilo!

Mal som stretávku zo strednej a sedel som pri stole so svojou manželkou. Obaja sme si všimli poriadne opitú dámu, ktorá sa práve obliala svojim drinkom. Manželka sa ma opýtala, či ju poznám a povedal som jej, že som s ňou na strednej chodil a dodal som: „Celkom ju chápem, že začala piť po tom, čo sme sa rozišli.“ Moja pohotová manželka mi odpovedala: „Neuveriteľné, ako dlho vie oslavovať!“ A vtedy sa začala hádka!

8. Mohol na ňu ísť aj inak…

S manželkou sme ležali v posteli a pozerali sme šou Chcete sa stať miliónarom. Pozrel som sa na ňu a spýtal som sa jej: „Chceš sa so mnou milovať?“ Jej odpoveď bola nie. Tak som sa spýtal: „Je to tvoja definitívna odpoveď?“ Ani sa na mňa nepozrela a povedala „áno“. Tak som jej odpovedal: „Rád by som teda použil priateľa na telefóne.“ A vtedy sa začala hádka!

A tu je pár ďalších vecí, o ktorých sa partneri hádajú :-D

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 23. októbra 2014Zdroj viralnova.com, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., imgur, youtube.com
K téme
reklama:
reklama:
reklama: