Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Penny zo seriálu Teória veľkého tresku hrala aj v týchto seriáloch. Vedeli ste o tom?

Befunky collage 3 4.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com

Americká herečka Kaley Cuocová, ktorá je posledné roky neodmysliteľnou súčasťou seriálu The Big Bang Theory, alebo aj Teória veľké tresku, je však herečkou, ktorá začala svoju hereckú kariéru už oveľa skôr. Okrem viacerých filmov, v ktorých si zahrala, bola aj súčasťou známych amerických seriálov. Pozreli sme sa preto na to, v ktorých seriáloch si zahrala pred jej životnou rolou Penny. Pamätáte si ju z týchto seriálov?

8 jednoduchých pravidiel

V rokoch 2002-2005 si zahrala táto herečka v sitkome 8 jednoduchých pravidiel. Ústrednou postavou seriálu bol otec, ktorý sa snaží poradiť si so svojimi dvomi dospievajúcimi dcérami. Jednou z nich bola Bridgit, ktorú tam hrala práve Cuoco. Hrala tu rozmaznanú a bláznivú tínedžerku, ktorá bola opakom svojej sestry, no aj napriek tomu si rozumeli, keď to potrebovala jedna alebo druhá.

Img_2955.jpg
www.instagram.com

Čarodejnice

Ide o americký fantasy seriál, ktorý približuje príbeh troch sestier – čarodejníc.  V posledných sériách tohto seriálu, v rokoch 2005-2006 bola súčaťou aj Cuoco. Hrala tu rolu Billie Jenkinsovú a podarilo sa jej tak dostať medzi hlavné postavy jedného z najväčších kultových seriálov posledných rokov. Jej sestru v seriáli uniesli démony, a tak sa snažila ju po rokoch zachrániť.

Img_2956.jpg
www.instagram.com

Teória veľkého tresku

Od roku 2007 sa jej pracovný život prepojil s postavou Penny, ktorá sa stala súčaťou seriálu Teória veľkého tresku. Penny prichádza do nového mesta, aby sa z nej stala herečka, no jej práca sa dlhé roky v seriálu odohráva v reštaurácii. To ako sa život obyčajnej blondýnky prepojí so skupinou mladých géniov a nerdov už určite viete. V súčasnosti sa natáča už jedenásta séria, čo svedčí o obľúbenosti seriálu. A aj samotná herečka sa vďaka tejto postave dostala medzi svetovú hereckú elitu.

Img_2957.jpg
www.instagram.com

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor rhDátum 11. decembra 2017Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o