Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Podivný príbeh Margorie McCall – ženy, ktorá žila raz, no bola pochovaná dvakrát. Ako je to možné?

Grave 12.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
boredomtherapy.com
reklama:
reklama:

Asi každý už počul strašidelné príbehy o ľuďoch pochovaných zaživa. A hoci je väčšina takýchto príbehov vymyslená a prikrášlené, iné sa naozaj stali. Celkom zaujímavý a záhadný je prípad mladej Írky menom Margorie McCall, ktorá mala zomrieť ako veľmi mladá po tom, čo trpela vysokými horúčkami. Po jej smrti sa však stali podivné veci…

Margorie žila v Írsku v 18. storočí a okolo jej smrti je viacero záhad. Ako veľmi mladá zomrela Margorie na horúčku a jej manžel a deti ju okamžite po jej smrti pochovali, lebo sa báli, aby sa choroba nerozšírila po meste. Pochovaná bola s drahým prsteňom, ktorý mohol byť pre vykrádačov hrobov veľmi lákavý.

boredomtherapy.com

Raz v noci, krátko po tom, čo bola pochovaná, sa dvaja zlodeji rozhodli vykopať jej truhlu. Jeden z nich jej začal rezať prst, lebo prsteň nevedel dať dole. V tej chvíli sa však na bolesť Margorie zobudila z kómy, v ktorej bola, a začala kričať ako šialená.

Podľa legendy vydesení zlodeji ušli a Margorie sa vrátila k svojej rodine. Jej manžel bol však taký vystrašený, že po tom, čo ju zbadal vo dverách, zomrel. Margorie sa opäť vydala a mala ďalšie deti. Keď naozaj zomrela po niekoľkých rokoch, jej telo bolo pochované na rovnakom cintoríne.

boredomtherapy.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 21. marca 2017Zdroj boredomtherapy.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: