Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Povedali jej, že je na fotke tučná. Vytvorila video, nad ktorým sa musíš zamyslieť…

Horizon33_2016 5 10_11 34 54.jpg
7
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.instagram.com
reklama:
reklama:

Cassey Ho je fitness inštruktorkou a napriek tomu, že má peknú ženskú figúru, sa stala terčom kritiky. K jej fotkám jej ľudia písali komentáre o tom, že je tučná, že by mala schudnúť, že nemá na bruchu tehličky a že nemá tzv. thigh gap, teda medzeru medzi stehnami. Cassey si pre nich pripravila takúto odpoveď.

Niektorí ľudia očividne nachádzajú uspokojenie v tom, že môžu niekoho iného uraziť alebo urobiť ho smutným. Keď totiž niekto napíše k takejto fotke, že žena na nej je tučná, buď to nemá v poriadku v hlave, alebo by mal zájsť k očnému.

Namiesto toho, aby sa komentáre o tom, že je tučná, Cassey nejako dotkli, inšpirovali ju k vytvoreniu veľmi trefného videa. A nielen to. Na svojom Instagrame zverejnila takúto fotku s komentárom, že má konečne dokonalé telo.

Fotka však bola upravená vo photoshope, no to svojim followerom neprezradila, len čakala na reakcie. Niektorí jej gratulovali k perfektnej figúre, iným sa ten úzky driek zdal byť podozrivý a našli sa aj takí, ktorí na jej tele hľadali chyby.

Wow guys. The response on yesterday's post was moving, incredible, and shocking all at once. Thank you. I couldn't have asked for anything more. I'm happy that many of you clicked over to watch my short film when you saw my new "perfect" body. You experienced the most powerful video I have ever created. You saw me strip down my confidence and self esteem. You saw me raw. Hurt. And vulnerable. For those who haven't seen it yet, please click on the link in my bio. I wanted to post again because there was a weird phenomenon that happened when I posted this photoshopped picture. On the very same photo, I got some people praising me and others degrading me. What worries me is this: 1. That some people think this is real and that it should be "goals." 2. That some people still think it's not good enough. It's tough knowing what's real and what's not when magazine covers and music videos are photoshopped (yes, music videos), Instagram pics are photoshopped, and so many women are getting surgery. How are we to know what kind of beauty can be naturally achieved when everything around us is so deceiving? If you want to know what you can do to help stop body shaming, all I ask is that you share the video with at least 1 person. That's all. After countless days of shooting, weeks of editing, visual effects, and lots of hard work from a team of amazing people, my short film was turned into a reality. Thank you to James Chen, James Jou, and @smashboxcosmetics for helping me bring this to life. #madeatsmashbox I hope you guys liked it. I love you. Stay beautiful.

A photo posted by Cassey Ho (@blogilates) on

No a pre všetkých, ktorí urážajú ľudí za to, že nie sú „dokonalí“, pripravila Cassey toto video:

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 10. mája 2016Zdroj youtu.be © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: