Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Pozri si TOP 5 januárových výziev v podaní YouTuberov!

titulok-top-5-challenge
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Mesiac január sa pre väčšinu ľudí nesie v duchu výziev v podobe novoročných predsavzatí, tak aj naši youtuberi sa rozhodli, že nám prinesú niekoľko videí s takouto tematikou. Sám posúď, či sa im ich výzvy podarilo splniť, prinášame ti 5 tých najlepších.

1. YOGA CHALLENGE (EXPL0ITED)

Expl0ited spolu so svojou sestrou Paulou prinášajú ďalšiu časť výzvovej série. Tento raz sa asi potrebovali zbaviť niekoľkých vianočných kilogramov, a tak sa rozhodli začať práve s jógou. Podstatou výzvy je pokúsiť sa čo najpresnejšie napodobniť rôzne polohy, ktoré pomenovali napríklad Titanic zozadu, Kľudný mních, Pofidérny škorpión alebo Stehenný zverač. Presvedč sa na vlastné oči, či sa im to podarilo, alebo sa pri tom len dobre zabávali.

2. MENTDOGGNALD MIXÉR CHALLENGE (MenT + Dogg)

Asi každý z nás niekedy ochutnal nezdravé, no aj tak chutné jedlo z McDonaldu. Ale zamyslel si sa niekedy nad tým, ako by chutilo jedlo odtiaľ rozmixované? Naši youtuberi MenT a Dogg sa podujali na to, aby to vyskúšali. Dogg si pripravil „smoothie“ zo Swiss kingu, hranoliek, barbecue omáčky a Coca-Coly. MenT zase z McChickenu, hranoliek a spritu. Oba výsledky mali kašovitú konzistenciu a vraj dosť zapáchali. Určite si toto video pozri celé, stojí to naozaj za to.

 3. GUMIČKOVÁ CHALLENGE (VADAK)

Máš chuť overiť si svoje vedomosti, ale lepším a zábavnejším spôsobom? Tak gumičková výzva je pre teba to pravé orechové. Ide o to, že si na hlavu natiahneš normálnu gumičku a pri každej zle zodpovedanej otázke ti ju protihráč strelí do brady. Vadak spolu s kamarátom sa pri tom dosť zabavili, najmä pri udeľovaní rán tomu druhému.

4. SOBOTNÁ VÝZVA – JEDLO PRE ZVIERATÁ + YOGA (Datel CZ)

Opäť tu máme tradičnú sobotnú výzvu v podaní Datela a jeho mladšieho brata. Tento raz sa rozhodli ochutnať jedlo pre našich domácich miláčikov a Masox. Určite si veľakrát premýšľal nad tým, ako tieto potraviny chutia. Stačí si pozrieť reakcie chlapcov a zistíš odpoveď. Taktiež sa chlapci pokúsili zdolať yoga challenge, ktorej popis nájdeš v prvej výzve v tomto článku.

5. PIATOK S MADBROS – DEPILÁCIA ZADKU A PIATOK BEZ PÍSMEN (MadBros)

MadBros nám prinášajú svoju klasickú piatkovú výzvu. Tento krát išlo o depiláciu zadku, domaľovanie obočia či fúzov fixkou a ďalšie výzvy, ale aby to všetko bolo ťažšie, chlapci počas celého dielu nesmú používať jednotlivé samohlásky. Za každé pomýlenie dostanú facku. Presvedč sa, aké ťažké je nepoužívať samohlásky :-D

.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor AďaDátum 6. februára 2015Zdroj www.youtube.com, youtube.com, video: youtube.com
reklama:
reklama:
reklama: