Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Pre toto sa nikdy neoplatí predbiehať väčšie a silnejšie auto. Kto bol podľa vás na vine?

Auta 1.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Tu je dôkaz, že na diaľnici sa nevyplatí predbiehať väčšie a silnejšie autá!

Po zhliadnutí tohto videa sa veľa ľudí úprimne nedokáže dohodnúť, ktorý z vodičov bol na vine. Ale bez ohľadu na to, tieto zábery by mali slúžiť ako veľmi dôležitá pripomienka toho, že by ste mali neustále jazdiť bezpečne, keď ste na cestách!

Najprv to vyzeralo na pokojnú jazdu.

Cetsa.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Video začína úplne nevinne, vidíme dva jazdné pruhy. Jeden veľký kamión sa pohybuje pozdĺž pomaly v pravom pruhu a po niekoľkých sekundách sa začínajú predbiehať autá. Je dôležité poznamenať, že pre bezpečnosť na cestách je potrebné si udržiavať rozostup aspoň na dĺžku jedného vozidla. Čo v tomto prípade neprichádzalo do úvahy.

Kto bol podľa vás na vine?

Cesta.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Po tom, ako sa pred muža, ktorý mal náhodou v aute zapnutú kameru, natlačilo jedno auto, malo to v úmysle aj ďalšie. Zrejme sa im nechcelo ísť nejakú tú chvíľu za kamiónom s nákladom, tak sa doslova vopchali pred tohto muža. Ale ten bol vo výhode, pretože mal väčšie a silnejšie auto a vyslovene ho zmietol z cesty. Snáď po tomto incidente už bude vodič vedieť, že si nemá začínať do silnejších. Pretože to, že vyviazol bez zranení, bolo jeho obrovským šťastím a nabudúce sa to nemusí opakovať.

Niektorí sú nahnevaní na vodiča, ktorý to kameroval, kvôli tomu, že nespomalil a neumožnil tak druhému vodičovi, aby ho predbehol, ale iní sú zas toho názoru, že na vine je práve predbiehajúci vodič a môže si za túto kolíziu sám. A kto je podľa vás na vine?

Kto zapríčinil túto kolíziu?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 19. septembra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: