Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Pred 40 rokmi tento muž predal všetko, aby si kúpil bicykel a cestoval 6000 míľ za svojou láskou

Muz.jpg
11
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.facebook.com
reklama:
reklama:

Pred viac ako 40 rokmi začal medzi indickým umelcom a mladou švédskou ženou krásny milostný príbeh. Po všetkých prekážkach je tento krásny pár stále spolu. A tu je ich príbeh.

Pradyumna Kumar Mahanandia sa narodil v jednej dedinke v Indii v roku 1949. Podľa proroctva, ktoré astrológ povedal po jeho narodení, si mal Kumar vziať hudobníčku z ďalekej krajiny, ktorá sa narodila v znamení Býka a vlastní les. „Silne som veril v toto proroctvo a teraz viem, že všetko na tejto planéte je naplánované,“ povedal Kumar pre National Geographic.

Kumar1.jpg
www.facebook.com

Muž si veľmi jasne pamätá na deň, keď sa proroctvo stalo skutočnosťou. Krásny príbeh sa začal 17. decembra 1975. Vtedy bol Kumar pouličným umelcom. Krásna blondína s modrými očami menom Charlotte von Schedvinová ho požiadala, aby nakreslil jej portrét.

Kumar2.jpg
www.facebook.com

„Keď sa objavila pred mojím plátnom, cítil som sa, akoby môj život nemal žiadny význam. Slovami sa nedá vyjadriť tento pocit“, povedal. „Jej oči boli tak modré, veľké a okrúhle, cítil som sa, ako keby sa na mňa nepozerala, ale hľadala niečo vo mne ako röntgenový prístroj!“

Kumar3.jpg
www.facebook.com

Nervózny mladý muž nebol schopný na prvýkrát správne nakresliť ženu z jeho snov, a tak požiadal Charlottu, aby sa vrátila aj na ďalší deň. „Nakoniec sa vrátila trikrát a urobil som tri portréty,“ povedal. „Cítil som, že ona je tá pravá!“ Ukázalo sa, že tajomná cudzinka sa narodila v znamení Býka, vlastní les a hrá na flautu, ako predpovedalo proroctvo. „Budete mojou ženou. Boli sme určení, aby sme sa stretli“, povedal jej Kumar.

Kumar4.jpg
www.facebook.com

Charlotte, ktorá mala v tom čase 19 rokov, nebola vystrašená týmto nečakaným priznaním a rozhodla sa dať mladému mužovi šancu. Strávili spolu 2-3 týždne predtým, ako sa Charlotta vrátila domov do Švédska.

Kumar5.jpg
www.facebook.com

Láska sa musela skončiť, ale mladý a odhodlaný Kumar sa rozhodol, že to tak nenechá. Po uplynutí jeden a pol roka umelec predal všetko, čo mal a kúpil si bicykel. S veľmi málo peniazmi a pomocou niekoľkých dobrých ľudí, s ktorými sa stretol, sa Kumarovi podarilo precestovať 6 000 míľ, aby našiel Charlottu. „Najväčšou prekážkou boli moje myšlienky, moje pochybnosti,“ povedal.

Kumar6.jpg
www.facebook.com

Nakoniec sa párik zosobášil a žijú spolu v manželstve už viac ako 40 rokov. Majú spolu dve deti a ich láska je rovnako silná ako kedykoľvek predtým.

Kumar7.jpg
www.facebook.com
Kumar8.jpg
www.facebook.com
Kumar9.jpg
www.facebook.com
Kumar10.jpg
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 7. júna 2018Zdroj www.boredpanda.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: