Priateľstvo na život a na smrť? Pozri sa na najlepších priateľov medzi celebritami!

Zdieľať
celberity

Spája ich sláva, peniaze, krása a tiež túžba žiť aspoň na chvíľku obyčajný život. Celebrity si čoraz častejšie hľadajú slávnych priateľov, ktorí ich dokážu pochopiť a vedia sa orientovať v ich svete. Pozri sa na najlepších priateľov medzi známymi osobnosťami.

1. Ricky Martin a Eva Longoria

Krásna „zúfalá manželka“, ktorá je dnes singl, sa na verejnosť často objavuje so spevákom Rickym Martinom. Trávia spolu chvíle na futbalových zápasoch či večierkoch. Keďže Ricky Martin je gay, nemusíme sa báť, že by sa ich priateľstvo zvrhlo :-)

longoria ricky martin

2. Jennifer Aniston a Courtney Cox

Dve herečky, ktoré si spolu zahrali v slávnom seriáli Priatelia, sú najlepšími kamoškami aj v súkromí. Rady si spolu napríklad vychutnávajú spoločné dovolenky.

cox aniston

3. Miley Cyrus a Miranda Kerr

Keď si celebrita nájde novú kamošku, rada sa s tým pochváli celému svetu – to je prípad speváčky Miley Cyrus. Tá si veľmi dobre rozumie s modelkou Mirandou Kerr a baby spolu chodievajú na večierky a nadávajú na chlapov.

miley cyrus miranda kerr

4. Cara Delevingne a Rihanna

Tieto dve krásky patria už viac ako rok medzi najväčšie párty dievčatá šoubiznisu a sú nerozlučnou dvojicou.

care rihanna

5. Keira Knightley a Sienna Miller

Tieto britské herečky spojil film Na hrane lásky, v ktorom si spolu zahrali. Počas nakrúcania si prenajali dom, a tak spolu trávili čas aj v súkromí. Vraj sú spriaznenými dušami a priateľkami zostali dodnes.

1941342_celebrity-pratele-kamaradstvi-ze-zivota-hvezd

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom