Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Príbehy o čiernookých deťoch 5. časť: Deti sa na nás stále uprene dívali

Blackeyedkids2.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.conspiracyclub.co
reklama:
reklama:

Čiernooké deti sú ľudovým fenoménom a hovorí o ľuďoch, ktorí zažili zvláštne stretnutie s deťmi, ktorých oči sú čierno-čierne. Deti sa nachádzali pred ich dverami či pred autami a niesli so sebou strach a paniku.

Bolo to v roku 2010, kedy som kráčal z práce domov a odprevádzal som mladú ženu k autu. Poprosila ma, aby som ju odprevadil a dúfal som, že ju pozvem na drink, dá mi číslo a možno z toho v noci aj niečo bude. Nebudem klamať, bola sexi. Ale bohužiaľ, vyzerala vystrašene.

Ako sme kráčali, snažil som sa zistiť, čo ju tak vystrašilo, ale dostal som z nej len: „strašidelne vyzerajúce deti“, ktoré ju prenasledovali. Ako sme sa rozprávali, obzeral som sa za nás, či sú tam tí malí zasrani. Zrazu ma schmatla za rameno a zašepkala: „Tam sú.“ Boli asi v polovičke bloku a len stáli a pozerali sa na ňu.

Povedal som si, že ju dostanem do auta a potom im riadne vynadám, že strašia osamelú ženu. Nebol som vystrašený, ale všimol som si, že neprestávajú so mnou udržiavať očný kontakt. Nie som ten typ, s ktorým sa je radno zahrávať. Ľuďom pripomínam skinheada alebo vyhadzovača. Ľudia so mnou veľmi rýchlo prerušujú očný kontakt. Ale tie decká, nie a to bola pre mňa červená.

Dostal som ženu do auta a vysvetlil jej, kde je miestna policajná stanica. Poďakovala a ja som odišiel tiež. Po deťoch neostala ani stopa.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 27. júla 2016Zdroj thoughtcatalog.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: