Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Príbehy ľudí, ktorí tvrdia, že boli unesení mimozemšťanmi časť. 2

Sni mka obrazovky 2017 11 15 oa22.49.08.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
listverse.com
reklama:
reklama:

Veríte na mimozemšťanov? Vo svete je veľmi veľa ľudí, ktorí tvrdia, že sme vo vesmíre jedinými obyvateľmi, no nájde sa aj veľká skupina, ktorá verí v mimozemský život. Pripravili sme si príbehy ľudí, ktorí tvrdia, že boli unesení mimozemšťanmi. Veríte im?  

Kamaráti unesení z auta

Garry Wood si cestou v aute všimol čierny predmet v diaľke. Upozornil na to aj svojho kamaráta. Obaja muži sledovali, ako sa k nim objekt približuje a biele svetlo z tohto objektu začalo prenikať až k nim do auta. Keď prišli opäť k zmyslom, uvedomili si, že prešlo pár hodín, no oni sú stále na tom istom mieste. V hypnóze Wood prezrádza, že bol aj s kamarátom unesený na kozmickú loď. Tam na nich akési bytosti s veľkou hlavou a veľkými očami robili pokusy. Spomenul si aj na to, že dokázal s týmito bytosťami komunikovať len pomocou svojich myšlienok.

Sni mka obrazovky 2017 11 15 oa22.48.50.jpg
listverse.com

Rodina unesená mimozemšťanmi

V roku 1974 sa John Day vracal z večere domov so svojou manželkou a ich tromi deťmi. Všetko prebiehalo normálne, deti uložili späť na potom si uvedomili, že cesta, ktorá im normálne trvá pol hodinu, tentokrát trvala až nejaké tri hodiny. V nasledujúcich dňoch sa celej rodine začali snívať nočné mory, ktoré boli tak intenzívne, že sa báli ísť vôbec spať. Nechápali, čo sa to s nimi deje a tak Day podstúpil hypnózu. Opísal to ako sa okolo ich auta zrazu objavila hmla, celé vozidlo sa zdvihlo do vzduchu a bolo aj s nimi premiestnené na vesmírnu loď. Spomenul si na to, že videl svoju rodinu ležať na stoloch a okolo nich boli viaceré postavy, ktoré na nich vykonávali akési pokusy.

Sni mka obrazovky 2017 11 15 oa22.49.08.jpg
listverse.com

Žena unesená z vlastného domu

Žena si v jeden deň vo svojej záhrade všimla zvláštne modré svetlo. Zrazu ju toto svetlo obklopilo a kým si to uvedomila, tak sa začala zdvíhať zo zeme. Ocitla sa v miestnosti s tromi inými bytosťami, ktoré boli podľa nej oblečené v akýchsi kovových oblekoch. Potom ucítila na krku ostrý úder a opäť stála vo svojej záhrade. Aj napriek tomu, že mala pocit, že táto udalosť trvala len pár minút, zistila že bola preč celých sedem hodín.

Sni mka obrazovky 2017 11 15 oa22.49.15.jpg
listverse.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor rhDátum 29. novembra 2017Zdroj listverse.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: