Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Príbehy ľudí, ktorí tvrdia, že boli unesení mimozemšťanmi časť. 3

Sni mka obrazovky 2017 11 15 oa22.49.26.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
listverse.com
reklama:
reklama:

Veríte na mimozemšťanov? Vo svete je veľmi veľa ľudí, ktorí tvrdia, že sme vo vesmíre jedinými obyvateľmi, no nájde sa aj veľká skupina, ktorá verí v mimozemský život. Pripravili sme si príbehy ľudí, ktorí tvrdia, že boli unesení mimozemšťanmi. Veríte im?  

Unesený vojenský veterán

Bob Rylance bol vojenským veteránom, ktorému sa stávali čudné a paranormálne veci, a tak sa rozhodol pre hypnózu. Prišlo sa na to, že počas života bol pravidelne unášaný návštevníkmi z iného sveta. Ako v iných prípadoch, tak aj on podrobne opísal miestnosť, kde bol držaný, a kde na ňom robili rôzne pokusy.

Sni mka obrazovky 2017 11 15 oa22.49.23.jpg
listverse.com

Unenesená matka dvoch detí

Išlo o ženu pochádzajúcu z Yorkshire. Isté obdobie prežívala nezvyčajné udalosti, vrátane chýbajúceho času a divných znakov na jej tele. Chcela sa dostať pod hypnózu, aby sa dozvedela, čo to spôsobuje. Táto žena opísala to ako bola unesená na kozmickú loď, kde boli po stenách rozličné egyptské nápisy. Dokonca si spomenula aj na to, že jej tie bytosti hovorili o tom, že ľudia musia rešpektovať Zem a nemôžu ju ničiť. A hovorili jej aj o pyramídach, ktoré rozmiestnili po Zemi.

Sni mka obrazovky 2017 11 15 oa22.49.26.jpg
listverse.com

Unesená celá rodina

V roku 2005 bola podľa všetkého Rachel Deverow spolu so svojimi dvoma synmi Benjim a Alexom unesení nejakou mimozemskou civilizáciou. Pri návrate domov ich auto oslepilo intenzívne svetlo, a keď prišli k vedomiu, uvedomili si, že prešlo pár hodín, no oni boli stále na tom istom mieste. V hypnóze popísala to, čo sa vraj udialo. Boli prenesení na kozmickú loď, kde na nich boli vykonávané pokusy. Táto rodina tvrdí, že to neidentifikovateľné svetlo je pravidelne nad ich domom, a tak je možné, že sú unášaní mimozemšťanmi pravidelne.

Sni mka obrazovky 2017 11 15 oa22.49.30.jpg
listverse.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor rhDátum 30. novembra 2017Zdroj listverse.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: