Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Príbehy o prostitútkach 2. časť. Záhada v Zimbabwe, či samovražda prostitútky v izbe číslo 11

Hqdefault.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Keď počujeme slovo príbeh o duchoch, predstavíme si staré hrady a zámky či cintoríny so strašiacimi dušami prechádzajúcimi sa v tieňoch. Pre mnohých takéto príbehy sú len výmyslami a fantáziami. Ale niektorí ľudia majú myseľ otvorenú pre paranormálne aktivity a skúšajú porozumieť neznámemu. Sú tieto stratené duše z minulosti? Ak áno, kto sú a prečo tu ostávajú? Tu sú príbehy o prostitútkach, ktorých smútok, hnev, krivda a energia nechcú opustiť tento svet a budú strašiť ľudí aj naďalej.

Peggy

Peggy je duch prostitútky zo Zombabwe, ktorý sa vznáša nočnými ulicami a hľadá mužskú spoločnosť. Hoci to môže byť len súčasť folklóru, je to príbeh o jednom z najznámejších záhad v Zimbabwe. Príbeh prežil už mnoho dekád a zahŕňa nespočítateľné množstvo výpovedí svedkov o polnočnej krásavici. Podľa legendy bola Peggy jednou z najpopulárnejších prostitútiek v Highfielde, jednej z najstarších časti Harare. Ku koncu svojich 20 rokov bola krásna Peggy brutálne zavraždené jedným zo svojich žiarlivých klientov, čo spôsobilo, že jej trápiaci sa duch prenasleduje mužov nočnými ulicami, či stopuje ich autá. Hovorí sa, že ak ju muži vezmú do auta, stane sa jedna z dvoch vecí. Buď sú k smrti vystrašení náhlym zmiznutím krásky z ich auta alebo sa prebudia na miestnom cintoríne, kde je Peggy pravdepodobne pochovaná.

Feature 7 miss peggy_000010665564_small
listverse.com

Rosie

Virgina City v Nevade bolo jv 19. storočí jedným z dôležitých priemyselných baníckych oblastí medzi Denverom a San Franciscom. Dnes je Virgina City známe pre nekonečné príbehy, ktoré sa hovoria na strašidelných prehliadkach po historickom meste. Jednou zo zastávok je Silver Queen Hotel, ktorý bol postavený v roku 1800. Hovorí sa, že izba číslo 11 je najstrašidelnejšia. Prostitútka menom Rosie tam spáchala samovraždu a podľa mnohých ľudí tam Rosie stále je. Stovky ľudí ubytovaných v hoteli počuli nevysvetliteľné šepkanie v prázdnych chodbách neskoro v noci, dvere sa zatvárajú samé od seba, počuť kroky na prázdnom balkóne či vrčanie z izby číslo 11. Dokonca sú aj hlásenia o policiach, ktoré spadli samé od seba a tak ďalej. Značný počet hostí opustilo hotel v strachu v skorých ranných hodinách vystrašený duchom nepokojnej duše.

www.youtube.com

Julia

V južnej Arizone leží tiché a ospalé mestečko s názvom Bisbee. V roku 1902 bol postavený štvorposchodový hotel vo viktoriánskom štýle Copper Queen Hotel, ktorý je dodnes najstarším fungujúcim hotelom v Arizone. Mnohí, ktorí tu žijú alebo mestečko navštívili, poznajú príbehy o duchoch, ktorí boli spozorovaní v tejto historickej budove. Ako sa píše na webovej stránke hotela, najslávnejším duchom je slečna Julia Lowell. V rokoch 1920 až 1930 bola Julia prostitútka, ktorá pracovala v hoteli. Nakoniec sa zamilovala do jedného zo svojich klientov, ale keď zistila, že jej city nie sú opätované, spáchala vo svojej izbe samovraždu. Mnoho hostí odvtedy nahlásilo strašidelné paranormálne aktivity na treťom a štvrtom poschodí. Niektorí hostia počuli šepot, iní cítili, ako im niekto klopká na plecia. Sú aj svedkovia opisujúci levitujúce kľúče a dvere, ktoré sa záhadne samé zamkýnali či odomkýnali. Tieto paranormálne správy na začiatku spôsobili, že sa do hotela hrnuli zvedavci, avšak tí svoj pobyt v hoteli často veľmi rýchlo ukončili.

en.wikipedia.orgNight2016.jpg
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 26. februára 2017Zdroj listverse.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: