Revolučná novinka v odstraňovaní tuku! Vraj sa ho budeš môcť zbaviť na toalete! Ako? :-O

Zdieľať
obezita tucna zena
Analia Pecollo celebrates as a scale shows that She has lost 11 kilograms, 24.2 lbs, during the Argentinian TV show 'Cuestion de peso', or ' A matter of weight', June 5, 2007 in Buenos Aires. The show, that has a similar estructure to the U.S. TV show ' The biggest loser' has high TV ratings in a country where, according to an official report, half of the population is overweight and 12 percent of it suffers from obesity.(AP Photo/Natacha Pisarenko)

Kto by nechcel byť štíhly rýchlo a jednoducho, najlepšie bez toho, aby preto niečo urobil? Teraz prichádza kontroverzná metóda na odstránenie telesného tuku :-O

Zabudni na plastické operácie a liposukciu či iné zásahy do tela, teraz sa budeš môcť zbaviť tuku omnoho jednoduchšie!

Lekár pacientovi pichne injekciu do problematických partií tela a ten následne tuk vylúči močom.

India Tuberculosis Villages
HOLD TO GO WITH STORY SLUGGED INDIA TUBERCULOSIS VILLAGES BY BISWAJEET BANERJEE – In this Sunday, Feb. 2, 2014 photo, a nurse prepares to give an injection to a tuberculosis patient at the Lal Bahadur Shastri Government Hospital at Ram Nagar in Varanasi, India. India has made important strides in health in recent years, most recently by launching a successful polio vaccination campaign. But tuberculosis has remained a stubborn problem in India, which has more than a quarter of the world's new TB cases. The disease kills some 300,000 people a year in India. (AP Photo/Rajesh Kumar Singh)

Podľa odborníkov je táto metóda rovnako efektívna ako odsávanie tuku a je možné použiť ju na brucho, zadok, stehná, kolená, bradu a dokonca aj na krk.

Lekári tiež sľubujú, že nedôjde k obnoveniu tukových buniek.

Tiež však upozorňujú, že táto procedúra nie je určená na chudnutie, ale na odstraňovanie tuku z problematických častí a odporúčajú ju pacientom ako doplnok k zdravej strave a pravidelnému cvičeniu.

Ak by ťa zaujímala cena, jedna procedúra stojí okolo 300 eur.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom