Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Režisér trilógie o Batmanovi prezradil, čomu sa plánuje venovať v budúcnosti!

Matthew McConaughey, Vida Alves McConaughey, Christopher Nolan
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Honoree Matthew McConaughey holds his daughter Vida onstage as presenter Christopher Nolan looks on during the American Cinematheque Award Presentation to McConaughey at the Beverly Hilton on Tuesday, Oct. 21, 2014, in Beverly Hills, Calif. (Photo by Chris Pizzello/Invision/AP)
reklama:
reklama:

Britský režisér Christopher Nolan neplánuje nakrútiť ďalšie filmy o superhrdinoch. Štyridsaťštyriročný rodák z Londýna to povedal pre magazín Time Out.

Ako tvorca filmovej trilógie o Batmanovi v podaní Christiana Balea uviedol, práca na nej bola skvelou skúsenosťou, no nevie si predstaviť návrat k tomuto žánru. „Bolo to skvelé desaťročie, no je ťažké predstaviť si návrat k tomu,“ vyjadril sa Nolan. „No nikdy nehovor nikdy,“ dodal tiež režisér.

Film Summer Preview

Nolan zároveň dúfa, že filmové spoločnosti budú nakrúcať aj iné snímky ako o superhrdinoch. „Viete, ak je to niečo, čo ľudia chcú, štúdiá to budú ponúkať. Nepovažujem to za žáner, ktorý má obmedzenia. Dôležité je, aby štúdia boli zároveň otvorené iným druhom filmov,“ vyhlásil Nolan, ktorého najnovšiu snímku Interstellar uvedú v slovenských kinách 6. novembra. V hlavných úlohách sa predstavia napríklad Matthew McConaughey a Anne Hathaway.

Film Violence Study
scéna z filmu Počiatok

Režisér a scenárista Christopher Nolan má na konte tri nominácie na Oscara – jednu z roku 2002 za pôvodný scenár mysteriózneho trileru Memento a dve z roku 2011 za pôvodný scenár spomínaného sci-fi Počiatok a tiež ako jeho producent v kategórii Najlepší film. Rovnako tri nominácie v obdobných kategóriách si za tieto dva filmy vyslúžil aj v rámci Zlatých glóbusov. Nolan je predovšetkým známy ako režisér spomínanej trilógie o Batmanovi. Ide o filmy Batman začína (2005), Temný rytier (2008) a Návrat Temného rytiera (2012). Okrem toho režíroval snímky Following (1998), Insomnia (2002) a Dokonalý trik (2006).

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor radkaDátum 3. novembra 2014Zdroj SITA, © SITA 2014,© NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., SITA/AP, video: youtube.com
reklama:
reklama:
reklama: