Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ak sa vám niekedy sníva o jednej z týchto 12 vecí, nemali by ste to ignorovať

Sny.png
14
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: pixabay.com
reklama:
reklama:

Ako isto vieš, náš mozog neoddychuje, ani keď spíš. Aj počas spánku je mozog aktívny a dôkazom toho sú aj sny. Hoci si ich nie vždy pamätáme, sníva sa nám každú noc. A čo znamená, ak sa ti sníva, že padáš alebo že lietaš? Takto to vysvetľujú vedci.

1. Škatule

Škatule znamenajú tajomstvo a sklamanie.

Ak sa ti sníva o škatuliach, tvoje podvedomie sa snaží dostať na povrch niečo, čo sa niekde hlboko v tebe ukrýva. Môže tam byť ukryté niečo, čo je pre teba veľmi dôležité. Ak sa ti sníva, že škatuľu vo svojom sne otváraš, môže to znamenať, že si pripravený odhaliť niektoré zo svojich tajomstiev. V prípade, že je škatuľa prázdna, značí to, že zažiješ sklamanie.

Factory 700591_640.jpg
pixabay.comFoto: pixabay.com

2. Padanie

Nedostatok kontroly, nebezpečenstvo, úzkosť.

Mnohým ľuďom sa sníva o tom, ako padajú. Naše podvedomie nám takto vraj chce dať vedieť, že niekoľko vecí sa nám v živote vymyká spod kontroly. Môže to tiež značiť strach zo zlyhania alebo to, že niektoré z našich riskantných rozhodnutí sa nám vypomstí. Sny, v ktorých padáš, znamenajú aj to, že by sa v živote mal sústrediť na zvládanie úzkosti a strachu a skúsiť meditáciu či jógu alebo len tak si občas zrelaxovať telo aj dušu.

Skydiving 678168_640.jpg
pixabay.comFoto: pixabay.com

3. Mačky

Ženskosť, duchovno a sila.

Či si, alebo nie si milovník mačiek, tieto zvieratá sa môžu objaviť v tvojich snoch. Cez symbol mačky ti tvoje podvedomie môže chcieť povedať, že by si sa mal či mala viac sústrediť na svoju ženskú stránku (áno, majú ju v sebe aj muži). Môže to znamenať aj to, že by si mal prehĺbiť svojej vzťahy so ženami. A nemusia to byť len ľúbostné vzťahy.

Domestic cat 726989_640.jpg
pixabay.comFoto: pixabay.com

4. Zuby

Starnutie, vzhľad, zdravie.

Sny o tom, že ti vypadli alebo sa zlomili zuby, môžu byť poriadne nepríjemné. Zuby symbolizujú strach zo zostarnutia, prípadne zo smrti. Dobrým spôsobom na ovládnutie tohto strachu je snažiť sa prežiť každý deň naplno a myslieť pozitívne.

Sny so zubami môžu tiež znamenať, že sa príliš zaujímaš o svoj vzhľad a nedostatočne o svoje zdravie. Uvedom si preto, že všetko je o tom, ako sa cítiš a nie o tom, ako vyzeráš.

Dentistry 668191_640.jpg
pixabay.comFoto: pixabay.com

5. Mravce

Podpora,  tvrdá práca alebo aj podráždenosť.

Sny, v ktorých vidíš mravce alebo chrobáky, môžu značiť, že niečo otravuje tvoj každodenný život. Tiež to môže byť spôsob, akým sa ti tvoja myseľ snaží povedať, že by si sa mal naučiť čeliť svojim problémom a riešiť ich namiesto toho, aby si počkal, kým sa ti nahromadia.

Mravce sú považované za tvory, ktoré spolupracujú pri všetkom, čo robia. Sny s mravcami preto môžu znamenať, že si ceníš vzťahy s priateľmi a s rodinou.

Ants 187655_640.jpg
pixabay.comFoto: www.imgur.com

6. Vlasy

Sexualita, sloboda.

Ak sa ti sníva o vlasoch, môže to znamenať, že sú isté aspekty týkajúce sa vzťahov, na ktorých by si mal popracovať. Možno sa ti tvoje podvedomie snaží povedať, že je čas prijať sexuálnu stránku svojej osobnosti.

Vlasy tiež symbolizujú túžbu spojiť sa ostatnými ľuďmi. Ak sa ti sníva o veľmi dlhých vlasoch, žiada sa ti sloboda.

Person 1193279_640.jpg
pixabay.comFoto: pixabay.com

7. Voda

Ambície, riziko a plynulosť.

Ak sa ti sníva o vode, značí to, že si človek, ktorý sa rád chytá šanci a chcel by ich v živote využiť čo najviac. Máš veľké ciele a tvoje podvedomie chce, aby si ich dosiahol.

Risk síce môže pôsobiť strašidelne, no tvoje sny ti naznačujú, že si pripravený podstúpiť ho a začať novú etapu vo svojom živote. Možno to znie odvážne, ale nepodarí sa ti dosiahnuť to, čo chceš, ak to aspoň neskúsiš.

Voda tiež značí, že máš rád, keď život plynie jednoducho a ľahko. Máš rád pohodlie a pokoj.

Drops of water 578897_640.jpg
pixabay.comFoto: pixabay.com

8. Lietanie

Smelosť, pozitivita a uvoľnenie.

Ak sa ti sníva, že lietaš, značí to, že si pripravený urobiť vo svojom živote odvážne rozhodnutia. Môže to však znamenať aj to, že chceš doslova uletieť z bežného života a od každodenných problémov.

Girl 413043_640.jpg
pixabay.comFoto: pixabay.com

9. Cesty

Osud, cestovanie a jednoduchosť.

Cesty v našom živote môžu byť poriadne zložité. Sny o jednoduchej rovnej ceste môžu znamenať, že by si si mal život zjednodušiť a uľahčiť a sústrediť sa na svoju vlastnú cestu.

Pravdepodobne veríš na osud a tvoja životná cesta by ťa mala zaviesť k úžasnému cieľu. Preto by si sa nemal báť vybrať si práve jednu cestu a užívať si vedomie toho, že v jej závere budeš všetko tak, ako si chcel.

Highway 216090_640.jpg
pixabay.comFoto: pixabay.com

10. Blato

Nehybnosť, rast, nepokoj.

Nielen auto, ale aj človek môže symbolicky uviaznuť či zapadnúť v blate. Ak sa ti sníva o blate, je možné, že sa cítiš byť uviaznutý vo svojom aktuálnom živote a potrebuješ zmenu.

Blato však tiež značí rast a znovuzrodenie. Blato môže symbolizovať, že by si mal skoncovať s tým, čo ťa robí nešťastným.

Feet 289001_640.jpg
pixabay.comFoto: pixabay.com

11. Zelená

Láska, liečba a túžba.

Ak sa ti sníva tak, že všetko vidíš zelené, je možno, že si na tom emociálne veľmi dobre. Máš rád ľudí vo svojom okolí.

Ak nezačínaš každý deň so zanietením, tvoje podvedomie ti chce povedať, že by si tak mal urobiť. Si totiž zanietený pracovník, partner aj priateľ.

Zelená farba tiež značí, že prechádzaš istými pozitívnymi zmenami týkajúcimi sa tvojich citov.

Meadow 196567_640.jpg
pixabay.comFoto: pixabay.com

12. Nahota na verejnosti

Súdnosť, zraniteľnosť

Môže to znieť čudne, no mnohým ľuďom sa sníva, že sa niekde na verejnosti ocitli nahí. Takéto sny značia strach z toho byť posudzovaný či odsudzovaný okolím. Človek, ktorému sa takéto sny snívajú, by mal prijať sám seba a byť hrdý na to, kým je.

Takéto sny sú volaním po tom, aby si sa naučil mať rád toho človeka, ktorého vidíš ráno v zrkadle.

Model 1115438_1280.jpg
pixabay.comFoto: pixabay.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 22. mája 2017Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: