Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ako sa v youtuberovi postupne vytrácalo čaro Vianoc? PPPeter si zaspomínal na detské časy

1. 1.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com

Najkrajšie sviatky v roku nemusia urobiť radosť každému. O tom, že nie sú najideálnejším obdobím vás presvedčí Peter. Pobavte sa na jeho najnovšom videu.

Zbytočné darčeky či otravné tradície. Z každej strany počujete „Merry Christmas,“ ale nie je trochu gýčové hovoriť to úplne neznámym ľuďom? Prečo večerajú v ostatných krajinách chutného lososa a my máme kapra? Presne k týmto veciam zaujal youtuber vtipný, no negatívny postoj.

https://www.youtube.com/watch?v=dP3aj9n9Xpk
www.youtube.com

Keď bol Peter malý, veril, že Ježiško nenosí len darčeky, ale zároveň stavia vianočný stromček. Jeho detská predstavivosť prestala fungovať, keď zistil, že to nie je celkom tak.

https://www.youtube.com/watch?v=dP3aj9n9Xpk
www.youtube.com

Youtuber už netrávi Vianoce s rodinou, ale s priateľmi. Napriek tomu, že sa vo videu vtipne posťažoval, mu jeho detské časy chýbajú: ,,Vianoce mám naozaj rád a každým rokom si vážim čas strávený s rodinou viac a viac, pretože už nebývam s rodičmi. Takže si všetci užite chvíle v rodinnom kruhu.“

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Jana BartošováDátum 22. decembra 2016Zdroj www.youtube.com Najky.sk, iDen Media s.r.
K téme