Sexy Juan Reyes zo Skrytej vášne: Zásnuby s krásnou Slovenkou!

Zdieľať
Mario Cimarro alias Juan Reyes
Mario Cimarro alias Juan Reyes Foto: ČSFD

Ich láska naberá na obrátkach. Kubánsky herec a predstaviteľ nezabudnuteľného Juana Reyesa s kultovej telenovely Skrytá vášeň sa už nejaký čas netají tým, že je zamilovaný do sexy Slovenky, exfinalistky súťaže krásy Bronislavy Gregušovej. S ňou tvorí párik už štvrtý rok a zdá sa, že dvojica posunula svoj vzťah na ďalšiu úroveň. 

Momentálne je Cimarro porotcom v tanečnej šou, a tak spoločne trávia všetok čas v Paraguaji. Súťaž sa nazýva Baila conmingo, kde dokonca s ním vystúpila aj samotná Slovenka a predstavil ju pred celým národom. Vtipné bolo najmä keď sa moderátorovi snažila vysvetliť, ako sa vyslovuje naša krajina Slovensko. Ten to zvládol len s ťažkosťami. Dvojica svoj vzťah myslí teda naozaj vážne a onedlho im zrejme zazvonia aj svadobné zvony.

Dvojici zrejme čoskoro zazvonia svadobné zvony
Foto: Instagram Mario Cimarro

„Nadíde čas, po dôkladnom prehľadaní tvojej duše, hľadaní, cestovaní, rozprávaní, pohľadov do očí, zastaviť sa, meditovať a oslavovať, zaviazať sa, špeciálne ak ona povie áno,“ napísal herec k fotke, na ktorej je nielen on, ale aj jeho láska Broni, ako ju v Paraguaji prezývajú. Na prste sa jej navyše leskol prsteň, čo znamená jediné – zásnuby. Slovensko má tak opäť skvelú reklamu a aj tento vzťah dokazuje, že naše ženy patria k najkrajším na svete.

Slovenka Bronislava Gregušová príde na scénu približne v 3. minúte

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom