Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

To je šialené. Ruský tatér potetoval svoju bezsrstú mačku

Horizon33_2017 2 3_9 19 51.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Ruský tatér čelí na internete poriadnej paľbe kritiky po tom, čo zverejnil fotky, na ktorých ukazuje svoju potetovanú mačku sphynx.

Tatér, ktorý vystupuje na internete pod menom Aleksandr, svoju faraónsku mačku najskôr poriadne nadopoval anestetikami a následne ju potetoval. Mačke spravil celkovo štyri tetovania a teraz sa ňou chváli na internete.

Horizon33_2017 2 3_9 38 49
www.youtube.com

Aleksandr vyhlasuje, že jeho mačka menom Demon necítila žiadnu bolesť, pretože pred tetovaním jej dal anestetiká. Dodal však, že vie o tom, že to čo urobil, nebolo práve najsprávnejšie.

Horizon33_2017 2 3_9 20 14
www.youtube.com

Dokonca sa priznal, že mu je ľúto, že to urobil. Mačka má totiž inú pokožku a tetovanie sa aplikovalo trochu inak. No a keďže je to zviera, nemohla súhlasiť či nesúhlasiť s tým, že bude na svojej koži nosiť obrázky.

Horizon33_2017 2 3_9 20 27
www.youtube.com

Aktivistka za práva zvierat sa vyjadrila veľmi kriticky na adresu tatéra a tvrdí, že tento druh mačky má mimoriadne citlivú pokožku a podať zvieraťu anestetiká bez dozoru veterinára tiež nebolo najmúdrejšie.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 3. februára 2017Zdroj www.dailymail.co.uk © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: