Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Šikovné Slovenky vyrábajú medovníky s drzými nápismi. Čo poviete na tento nápad?

Horizon33_2017 9 21_7 21 6.jpg
www.facebook.com
reklama:
reklama:

O tom, že máme na Slovensku dosť kreatívnych ľudí, sme sa už presvedčili niekoľkokrát. Tentoraz nás o tom presvedčili mladé pekárky, ktoré pečú tradičné medovníky ozvláštnené drzými nápismi rovno od srdca…

Poznáte medovníčky z jarmokov, na ktorých je tona sladkej ružovej polevy a nápisy typu „Milujem ťa“ alebo „Mojej láske.“ Zdá sa, že tieto sladké nápisy omrzeli skupinku tvorivých mladých báb, ktoré to zobrali do vlastných rúk, a na nich perníkoch sa začali objavovať nápisy ako „Facku?“ alebo „Máš kondóm?“

Trojica dievčat v rozhovore pre stránku Emefka prezradila, že práve presladené nápisy na medovníkoch boli pre ne inšpiráciou. A tak vznikli ich Porníky.

Bláznivý nápad pri stánku s klasickými medovníkmi sa zmenil na skutočný biznis plán a ako povedali, ich cieľom je zarobiť si každý rok aspoň na jednu dovolenku.

Tu sú niektoré z ich výtvorov:

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 21. septembra 2017Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: