Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Simona Krainová šokuje! Pred 50-kou išla totálne donaha. Ukázala skoro všetko…

Simona Krainová išla totálne donaha
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: Lukáš Dvořák

Vek je len číslo a kašlať na neho. To je heslo nového kalendára, ktorý včera do sveta vypustila česká modelka Simona Krainová. Tá má síce 4 roky pred päťdesiatkou, no pohodlne strčí do vrecka aj o dekádu mladšie konkurentky. Dokázala to aj fotkami, ktorých autorom je český fotograf Lukáš Dvořák. Pred ním sa totiž Češka rozhodne nehanbila a do nového kalendára spoločne vytvorili fotky, kde ukázala absolútne všetko.

Krainová je u našich západných susedov stále v kurze. Hlavným heslom celého kalendára je F*ck the age, čo je síce nadávka, ale modelka sa kontroverzie rozhodne nebojí. Dokázala to aj tým, že sa pred objektívom fotografa vyzliekla úplne donaha a jej intímne partie akrývajú iba jej vlastné ruky. Prečo sa Krainová rozhodla nafotiť takto odvážny kalendár? „Vek je len číslo a záleží na náš, ako s tým naložíme. Môžeme sa tým zožierať, alebo si život užívať plnými dúškami. Na druhú stranu si môžeme vyskúšať, čo naše telo dokáže, aj keď už nemáme dvadsať. Chce to drieť, nevzdávať sa, motivovať sa k lepším výkonom, starať sa o samu seba a mať sa rada. Potom sa z toho všetkého stane droga a je to cesta k vysnívaným výsledkom. Moje motto pre kalendár znie: Je mi dobre a za nič sa neskrývam,“ povedala pre NAJKY modelka.

Posledný kalendár pritom Krainová nafotila tiež s Lukášom Dvořákom pred desiatimi rokmi. „Veľmi rada na to spomínam a teraz po desiatich rokoch som do toho išla opäť. Spoločne sme ako miesto vybral dychberúce Portugalsko. Mám Lukáša rada, je to skvelý človek. Nehanbím sa pred ním, mám v ňom absolútnu dôveru a vďaka tomu som sa mohla uvoľniť a potom vznikne pekný masterpiece,“ dodala modelka.

Kalendár ide do predaja už dnes a dostať ho môžete v sieti kníhkupectiev Luxor a na jej webovej stránke bySimona. Podľa záujmu, ktorý Krainová v Čechách stále vzbudzuje je jasné, že sa po najnovšom prírastku do jej portfólia doslova zapráši.

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor redDátum 27. septembra 2019