Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Skrytá vášeň dnes: Ako vyzerajú bratia Reyesovci? Dámy, podlomia sa vám kolená!

Skrytá vášeň má neuveriteľných 16 rokov
8
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Skrytá vášeň má neuveriteľných 16 rokov
reklama:
reklama:

Takmer vôbec sa nezmenili. Od nakrúcania telenovely Skrytá vášeň, ktorá zabodovala aj na slovenskej Markíze, uplynulo už 16 rokov, no traja hlavní predstavitelia bratov Reyesovcov sú aj dnes veľkí fešáci. Franco, Juan a Oscar. Práve okolo tejto trojice sa točila celá telenovela. Príbeh pozná zrejme každý, kto sa vyzná v telenovelách. Po dlhých rokoch všetci herci z tohto seriálového hitu naďalej hrajú a vo svojej krajine sú obrovskými hviezdami.

Predstaviteľ Juana Reyesa, teda Mario Cimmaro má dnes 48 rokov. Pôvodom je rodený Kubánec a medzi jeho hobby patria motorky. So svojou prešiel niekoľko krajín, napríklad Argentínu, Kolumbiu a Venezuelu. Nosí obuv veľkosti 47. Je rozvedený a Mariovou priateľkou je v súčsnosti mexická herečka Vanessa Villela. Momentálne randí dokonca s účastníčku Miss Slovensko 2015 Bronislavu Gregušovú a našu krajinu často navštevuje.

Mario Cimarro alias Juan Reyes
Mario Cimarro alias Juan ReyesFoto: ČSFD

Juan Alfonso Baptista alias Oscar Reyes je venezuelský herec. Po strednej škole si urobil bakalársky titul v odbore zubár a študoval reklamu. V telenovelách sa začal objavovať od roku 1997, no medzi jeho najslávnejšie úlohy bezpochyby patrí práve tá v Skrytej vášni. Na konci roku 2011 sa oženil s herečkou Mariou Fernandou Barerro. Objavil sa tiež ako tanečník v obdobe nášho Let’s Dance.

Predstaviteľ Oscara Reyesa
Predstaviteľ Oscara Reyesa

Michel Brown hral najmladšieho z bratov Oscara. Jeho skutočné meno je Misael Browarnik Beiguel a málokto vie, že meria iba 176 centimentrov. Pôvodom je Argentínec a narodil sa v Buenos Aires. Vo svojej domovine patrí k vyhľadávaným hercom najmä pre svoj dokonalý vzhľad a krásne výrazné oči. Málokto vie, že ústrednú pieseň zo Skrytej vášne s názvom SombreFuego, naspieval s predstaviteľkou Normy Dannou Garciou.

Franco Reyes alias Michel Brown
Franco Reyes alias Michel Brown
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor steDátum 3. augusta 2019
reklama:
reklama:
reklama: