Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Slobodná mamička nestihla prísť do školy. Reakcia jej profesorky ju dojala k slzám

Single mom misses class professor response viral coverimage 1.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
twitter.com
reklama:
reklama:

Vychovávať dieťa počas toho, ako študujete, nie je nič jednoduché. Hlavne, keď vám vaše plány s opatrovateľkou padnú na poslednú chvíľu…

Presne toto sa stalo tejto študentke a slobodnej mame menom Morgan King, ktorá napísala vyučujúcej mail, v ktorom sa jej ospravedlnila z neúčasti na seminári. Profesorka jej na to odpovedala skutočne dojímavo.

21-ročná študentka terapeutickej rekreácie na Univerzite v Tennessee je hrdou mamou dievčatka menom Korbyn. Morgan pracuje po večeroch v reštaurácii a medzitým sa stará o svoju dcérku. Keď Morgan nemohla prísť na dôležitú hodinu, napísala profesorke ospravedlnenie. Na druhý deň jej prišla odpoveď, ktorá Morgan tak dojala, že ho musela zazdieľať na Twitteri.

Single mom misses class professor response viral 5953433462394__700.jpg
twitter.com

„Zdravím, Morgan,

rozmýšľali sme, prečo ste ráno neprišli :-(

Je mi ľúto, že problémy s opatrovateľkou spôsobili, že ste nemohli prísť na hodinu. Vaše video o predškolskom vývoji môžete stále odovzdať. (Na hodine sme pozerali video o 2-ročných dvojičkách Jasperovi a Rory a 5-ročnom Henrym.) Aby ste získali prístup k videám, musíte ísť na link Mediasite.

Do budúcnosti, ak budete mať problém nájsť niekoho, kto sa postará o Korbyn, pokojne ju vezmite so sebou na hodinu. Urobilo by mi obrovskú radosť, keby som mohla Korbyn držať počas prednášania, takže vy by ste sa mohli sústrediť na učivo. Pracujem na katedre venujúcej sa štúdiu detí a rodiny, tak aké hrozné by to bolo, keby som nesúhlasila s tým, že by ste prišli na hodinu aj s dieťaťom. Myslím to vážne, pokojne Korbyn vezmite so sebou!

Čo sa týka testu číslo 5, bude to jednoducho jeden z dvoch testov, ktoré môžete počas semestra vynechať. Žiadne obavy. A vaša neprítomnosť na hodine je ospravedlnená. 

Dajte mi vedieť, či vás môžem ešte nejako podporiť.“

Single mom misses class professor response viral 595349c22307f__700.jpg
twitter.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 30. júna 2017Zdroj www.boredpanda.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: