Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Smrť pri pohlavnom styku 2. časť. Predávkovanie sa viagrou, či nešťastná nehoda pri sexuálnych hrách

Young Man, blindfolded dead woman
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.thinkstockphotos.com

Pohlavný styk určite nie je najhorším spôsobom smrti. Napriek tomu niektoré príbehy o smrti počas sexuálnych radovánok čitateľa nielen pobavia, ale aj vystrašia. Niekde v zákutiach našej mysle sme si vedomí toho, akí sme pri akte párenia roztržití, zraniteľní a aj smiešni. Životný štýl, žiarlivosť, zlý zdravotný stav a v neposlednom rade smola sú pripravení zaútočiť na nás v tej najzraniteľnejšej chvíli. Smrť nás nájde aj v čase tvorenia života.

Alergia

V roku 2011 bol 57-ročný muž z Írska obvinený z porušenia práva po tom, ako matka štyroch detí zomrela po pohlavnom styku so psom. Dňa 7. októbra 2008 43-ročná žena zomrela v dôsledku nežiadúcej reakcie na pohlavný styk s najlepším priateľom človeka. Sean McDonald a žena na seba natrafili na online chate a diskutovali spolu o sexuálnych fantáziách. Muž naviedol ženu na styk so svojim psom. Od roku 1861 bude McDonald prvou osobou, ktorá bude odsúdená za tento skutok. Žena ochorela okolo 07:30 ráno a bola prevezená do nemocnice, kde o pol hodinu zomrela. Pitva ukázala, že príčinou smrti bol anafylaktický šok. Tento stav zažívajú ľudia trpiaci alergiou na včelie uštipnutie alebo s alergiou na arašidy. Žena očividne trpela alergiou na psie semeno. Nevinný pes zapojený do incidentu ostal v karanténe.

en.wikipedia.org

Predávkovanie

Vo februári 2009 ruský mechanik zomrel na predávkovanie sa viagrou. 28-ročný Sergej Tuganov sa stavil s dvoma kamarátkami o 4300 dolárov, že vydrží 12-hodinový sexuálny maratón. Minútu po tom ako Sergej stávku vyhral, zomrel na infarkt. Podľa jednej z účastníčok tejto orgie, zavolali pohotovostnú službu, ale bolo príliš neskoro, už sa nedalo nič spraviť. To nie je jediný prípad smrti z dlhodobej erekcie. Začiatkom roku 2017 bol v hotelovej izbe nájdený mŕtvy muž z Nigérie, ktorý sa tiež predávkoval vylepšenými sexuálnymi drogami. Podľa miestnych sa muž snažil urobiť dojem na svoju novú priateľku a zomrel doslova zo „stresu z konzistentnej tvrdosti“. Podľa vyšetrovateľov sa muž predávkoval liekmi, ktoré nikdy predtým neskúsil. Predávkovanie takýmto druhom liekov môže viesť k silnej bolestivej erekcii, ktorá môže natrvalo poškodiť pohlavný orgán a spôsobiť smrť.

en.wikipedia.org

Maska

V júli 2013 bol 59-ročný majiteľ exotických zvierat Sam Mazzola nájdený mŕtvy, bruchom dole na vodnej posteli. Bol k posteli pripútaný putami a reťazami. Na sebe mal koženú masku, na ktorej boli zazipsované otvory na oči a aj ústa. Okrem toho mal v hrdle erotickú pomôcku. Koroner zistil, že príčinou bolo udusenie objektom blokujúcim jeho dýchacie cesty. Samovražda bola vylúčená. Mazzola zomrel počas nehody pri sexuálnych hrách. Mazzola bol známy, keďže rok pred tým zaplnil novinové stránky, keď jeho medveď pri kŕmení napadol zamestnankyňu. Celý prípad bol uzavretý ako nehoda na pracovisku, takže Mazzola si získal pár nepriateľov. Telo objavil mladý spolupracovník milovníka exotických zvierat a podľa jeho slov Mazzolovi niekto pomohol dostať sa do pút, ale stihol odísť ešte pred Mazzolovou smrťou.

www.thinkstockphotos.com

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 14. februára 2017Zdroj listverse.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,