Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Smrť pri pohlavnom styku 1 .časť. Osudná hra s uhorkou, či smrť sexuálneho predátora Gutierreza

1 2 2.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
en.wikipedia.org

Pohlavný styk určite nie je najhorším spôsobom smrti. Napriek tomu niektoré príbehy o smrti počas sexuálnych radovánok čitateľa nielen pobavia, ale aj vystrašia. Niekde v zákutiach našej mysle sme si vedomí toho, akí sme pri akte párenia roztržití, zraniteľní a aj smiešni. Životný štýl, žiarlivosť, zlý zdravotný stav a v neposlednom rade smola, sú pripravení zaútočiť na nás v tej najzraniteľnejšej chvíli. Smrť nás nájde aj v čase tvorenia života.

Piano

Niekedy medzi 04:00 až 06:00 24. novembra 1983 zástupca vedúceho Condor Clubu v San Franciscu zomrel počas pohlavného styku, keď ho rozdrvilo piano. Nie, neležal pod pianom ani na neho tento hudobný nástroj nespadol. Bolo to piano používané pri vystúpeniach, ktoré bolo na lanách a spúšťalo sa so striptérkou hore a dolu. 40-ročný James „Jimmy Beard“ Ferrozzo bol rozdrvený, keď piano na lanách náhle vystúpilo hore k stropu. Ferrozzo bol zaseknutý medzi klavírom a stropom, keď ležal na 23-ročnej striptérke Therese Hill. Údržbár klubu Angel Vicente objavil „pricviknutý“ pár okolo 07:30, keď prišiel do práce. Striptérka tento nešťastný incident prežila. Condor Club prelomil hranice, keď v roku 1964 otvoril ako prvý bar s obsluhou hore bez. Klub preslávila aj striptérka Carol Dodda, ktorá pomohla dostať striptíz z tienistého okraja americkej spoločnosti. Pracovala v klube celé desaťročia a piano na lanách sa stalo jedným z podpisov jej úžasného burlesque vystúpenia.

en.wikipedia.org

Srdce

Sexuálny útok môže byť veľkou záťažou pre kardiovaskulárny systém. Nikto to nevie lepšie ako odsúdený zvrhlík Isabel Chavela Gutierrez, ktorý zomrel počas toho, ako znásilňoval 77-ročnú ženu z južného Texasu. Dňa 2. júna 2011 sa 52-ročný Gutierrez vkradol do ženinho domu, keď odstránil sklenenú tabuľu z dverí. Ženu napadol a ohrozoval ju nožom. V strede útoku sa násilník prevrátil, naznačil, že sa necíti dobre a zomrel. Gutierrez bol známy sexuálny predátor usvedčený zo sexuálneho napadnutia s priťažujúcimi okolnosťami a za obscénnosti so sedemročným dieťaťom. V roku 2008 bol podmienečne prepustený a jeho meno bolo uvedené v národnom registri sexuálnych násilníkov. Podľa obete sa stretla s násilníkom deň pred tým na pošte. Guttierez žil pritom od ženy asi 3 kilometre ďaleko a prišiel k žene domov na bicykli.

abcnews.go.com

Uhorka

Dňa 19. júla 2014 zomrela Nemka počas sexuálnej hry s uhorkou. 46-ročná Rica Varna sa zadusila, keď ju jej milenec nechal samú s uhorkou v ústach- a zabudol na ňu. Oliver Dietmann čelí obvineniu zo zabitia z nedbanlivosti a trestu piatich rokov. Dietmann pripustil, že partnerke dal do úst uhorku on, ale „zrazu sa objavil dym z kuchyne“. Bežal do kuchyne, skontroloval ju, dym však nikde nebol, tak nakŕmil psa, zapálil si cigaretu a keď sa vrátil, našiel ženu v bezvedomí. Už sa z neho neprebrala. Pitva ukázala, že žena upadla do bezvedomia potom, ako uhorka odrezala prúdenie vzduchu. Dietmann tvrdil, že sa pokúšal odstrániť uhorku, ale prokurátor mu to neverí. Objavenie štyroch vypitých fliaš vína a viac pohárikov pálenky v priebehu aktu vrhá nepriaznivé svetlo na úsudok tohto milenca. Podľa Dietmannových slov dvojica často pri sexuálnych hrách používala zeleninu, pretože si nemohli dovoliť kúpiť poriadne didlo.

www.thinkstockphotos.com

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 13. februára 2017Zdroj listverse.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,