Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Sóso challange. Na detektor lží sa posadila ďalšia známa osobnosť

Zaznam na celu obrazovku 12. 5. 2018 182420.bmp_.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Už ste sa stretli s youtube kanálom slovenského herca Petra Batthyanyho? Vzkriesil na ňom obľúbenú postavu zo seriálu Mafstory, Sósa inak prezývaného aj Banán. Ten v novej youtube show zvanej Detektor lží, spovedá známe postavy zo slovenského internetového sveta.

Avšak aby to nebolo len tak, odmenou za nesprávne odpovede sú elektrické šoky. Ich úroveň je s každou zlou odpoveďou stále vyššia a vyššia. Začína sa na 1 a vrcholom je 16.

Zaznam na celu obrazovku 12. 5. 2018 181721.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

Pozvanie do Sóso challange už prijali napríklad Selassie, Duklock, Evžen, Žolík alebo Matúš. Teraz sa v najnovšom vydaní objavil aj Oliver Oswald, mladá herecká hviezda seriálu Oteckovia.

Zaznam na celu obrazovku 12. 5. 2018 181449.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

Jeho vystúpenie bolo celkom odvážne a navyše tromfol aj najsilnejšiu úroveň šokov. Tá sa vyšplhala na číslo 16, čím o dve čísla tromfol Žolíka. Síce to bolo z dôvodu viacerých nesprávnych odpovedí, no predsa len, takéto prvenstvo nie je na zahodenie. Na videuk prísny Banán sa opäť predviedol a s nádychom mafiánskych praktík úspešne potrápil ďalšieho hosťa svojej show.

Zaznam na celu obrazovku 12. 5. 2018 181550.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

Opäť sa na našej youtube scéne objavilo niečo originálnejšie s dobrým nápadom a kvalitným prevedením. Hlavne nech to Peťovi vydrží a my sme zvedaví, kam sa jeho tvorba bude uberať ďalej. Návrhy na ďalšieho hosťa mu môžete písať dolu do komentárov pod videom.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor SamuelDátum 12. mája 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: