Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Speváčka Tina skončila so spevom. Stotožňujete sa s tým, čo robí teraz?

Sni mka obrazovky 2018 06 25 oa13.48.55.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Tina patrila v minulosti k tým najlepším a najšikovnejším speváčkam na Slovensku. Na konte má viaceré albumy a nejeden skvelý hit. No jej spevácka kariéra nateraz skončila. Čo ju k tomu viedlo?

Tina, ktorej celé meno je Martina Kmeťová, patrila k hudobnej špičke na Slovensku. Svoju spevácku kariéru odštartovala už v roku 2003. Venovala sa soulu či hiphopu a spolupracovala napríklad aj s Rytmusom.

Prečo už nespieva?

Všetko sa to zmenilo v období, keď sa jej narodil jej syn Leo, ktorého má s futbalistom Richardom Lásikom. O čosi neskôr sa jej narodila dcérka Anička, ktorú má so svojím terajším manželom, úspešným raperom Separom.

Tina sa rozhodla venovať všetok svoj čas výchove svojich detí, dokonca sa okrem svojej speváckej kariéry vzdala aj svojich sociálnych sietí.

Teraz sa však po dlhšom čase vrátila na Instagram a plní ho svojimi postrehmi a myšlienkami o živote. Čo hovoríte na jej rozhodnutie, že chodiť bosý je najlepšie? Stotožňujete sa s jej životnou filozofiou? Dokonca aj svojej dcérke dovolila chodiť naboso.

Nedávno prezradila aj to, že sa vzdala mäsa, no všetky jej myšlienky prezentuje prirodzene a nikoho nenúti, aby sa k nej pridal. Máte radi Tinu?

 

 

 

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor rhDátum 27. júna 2018Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: