Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Speváčka Tina po rozpade manželstva: Románik s ďalším spevákom. A opäť je od nej mladší…

Speváčka Tina
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Speváčka Tina Foto: Instagram tinaslovakia
reklama:
reklama:

Pred niekoľkými mesiacmi obletela Slovensko správa o rozpade vzťahu rapera Separa a jeho manželky Tiny (36). Obaja sa rozhodli ísť vlastnou cestou po 7 rokoch vzťahu, počas ktorého sa im narodila dcéra Anička. Teraz sa zdá, že sa najmä speváčka oklepala z rozchodu pomerne rýchlo a už má mať aj nový vzťah. 

Opäť lovila v umeleckých vodách. Informácie ako prvý priniesol aj s fotografiami zaľúbencov portál ereport.sk. Tina sa podľa ich zistení stretáva už nejaký ten piatok so spevákom, ktorý je známy pod prezývkou Puerto. V skutočnosti sa volá Fero Churý a jeho kariéra sa pomaličky iba rozbieha. Zaujímavosťou je, že je od speváčky o 8 rokov mladší. Tine tak opäť učaroval muž, ktorý má o nejaký ten rok menej. Aj medzi Separom a ňou bol rozdiel troch rokov, predtým mala vzťah s mladým futbalistom Richardom Lásikom, otcom jej syna Lea. Ten mal rovnako ako Puerto menej o 8 rokov. Zdá sa teda, že si talentovaná Tina rozumie viac s mladšími mužmi.

Koniec predošlého vzťahu a manželstva pritom Tina a Separ oznámili len v auguste. Samotná speváčka sa po dlhšej odmlke rozhodla vrátiť aj do sveta hudby a krátko na to vydala novú skladbu. Dodnes sa však k rozpadu manželstva nevyjadrila, jediný, kto celú situáciu komentoval bol jej stále zákonitý manžel. „Ahojte. Keďže ste nás roky podporovali a priali nám, rozhodli sme sa, že sa to dozviete od nás a tak, ako to reálne je. Tina a ja sme spolu prežili nádherné životné obdobie, počas ktorého sme stihli zažiť všetko, čo vystihuje veta “v dobrom aj v zlom”. Videli sme spolu kus sveta, vychovávali dve nádherné deti, vybudovali spoločný domov. No zažili sme aj veľmi ťažké chvíle, kedy sme si siahli na úplne dno, nie to finančné, skôr to psychické. Ale aj to sme zvládli. No ako ubiehal čas a každý z nás sa začal venovať rozdielnym témam a veciam, začali sme sa vzďaľovať. Vtedy pre nás bola rodina na prvom mieste, ale témy, o ktorých sme sa rozprávali, sme začali vidieť z rôznych uhlov a nenachádzali prienik. Preto sme sa po veľmi ťažkej a nie jednoduchej úvahe rozhodli, že kým sa to dá v láske a mieri, necháme jeden druhého ísť svojou cestou,“ napísal vtedy Separ. Uvidíme, koľko vydrží láska speváčky s jej novým objavom Puertom tentoraz.

S týmto mladým spevákom má tvoriť Tina pár

Spevák Puerto
Spevák PuertoFoto: www.instagram.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor redDátum 12. novembra 2020
reklama:
reklama:
reklama: