Speváčka Tina vydáva nový album v limitovanej edícii!

Zdieľať
tina tit

Tina vydáva nový album, ktorý je bilanciou desiatich rokov jej kariéry v najzásadnejších skladbách, ktoré všetci veľmi dobre poznáte!

Tentokrát však v špeciálnych úpravách v doprovode gitaristu Jozefa Engerera, beatboxera Emila Essa Smoliga a na kontrabas aj basgitaru zahosťoval Robo Sarkozy. Vokálov sa krásne ujali Veronika Adamíčková a Laura Wengová.

Tento akustický muzikantský počin obsahuje aj nový singel ĎAKUJEM, pričom ide o prerábku 35-rokov starej maďarskej pesničky, ktorá bola otextovaná raperom Separom. Spomínanou skladbou sa speváčka chcela poďakovať všetkým svojim fanúšikom za dlhoročnú podporu, aj napriek tomu, že sa už dlhšie pre materské povinnosti drží v úzadí.

covertracklist

Ak chceš tento album získať, mal by si si pohnúť, pretože do predaja sa dostalo len obmedzené množstvo kusov a nový náklad sa vydať neplánuje. Preto je tu pre skalných fanúšikov aj možnosť predobjednávok od 30.11. na shop.rukahore.sk

“Verím, že sa dostane aj k ľuďom, ktorí nie sú prvoplánovo mojimi fanúšikmi, ale sú jednoducho fanúšikmi kvalitnej hudby a kvalitných umelcov, pretože všetci tí, ktorí sa na albume podieľali, presne takýmito umecami sú.”
povedala Tina.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom