Speváčka Taylor Swift zúri! Neuveríš, čo sa jej stalo!

Zdieľať
Taylor Swift
Taylor Swift presents the vocal duo of the year award to Florida Georgia Line at the 49th annual Academy of Country Music Awards at the MGM Grand Garden Arena on Sunday, April 6, 2014, in Las Vegas. (Photo by Chris Pizzello/Invision/AP)

Toto je nočnou morou asi každého umelca, ktorý sa chystá uviesť svoj nový produkt na trh.

Nový album speváčky Taylor Swift mal oficiálne vyjsť až 27. októbra. No jej fanúšikovia si ho môžu vypočuť už dnes. Ako je to možné? Neznámemu páchateľovi sa totiž podarilo album speváčky zverejniť na internete.

Informoval o tom portál Vulture, podľa ktorého nahrávku zverejnil neznámy človek prostredníctvom webstránky www.zippyshare.com, kam umiestnil súbor s názvom albumsgonnaleakleakleakleakleak.rar. Páchateľ podľa Vulture pravdepodobne pochádza z francúzsky hovoriacej krajiny, pretože názov každej skladby nahradil francúzskym slovom piste (v preklade stopa).

Taylor Swift vydala prvý album 2006. Nahrávka získala v USA päťnásobnú platinovú platňu.Tretí album Speak Now je v súčasnosti v USA certifikovaný štvornásobnou platinovou platňou. Zo štvrtej štúdiovky Red (2012) sa len počas prvých siedmich dní v USA predalo vyše 1,2 milióna kópií a taktiež už dosiahla štvornásobnú platinu. Swift má na konte napríklad sedem cien Grammy, pätnásť American Music Awards či trinásť Billboard Music Awards. V roku 2009 sa objavila v seriáli C.S.I.: Kriminálka Las Vegas (2000), zahrala si aj vo filmoch Valentín (2010) a Darca (2014).

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom