Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Spíte s ponožkami, alebo bez? Pozrite sa, čo to o vás vypovedá

Bose nohy oddych pixabay 1.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ilustračné: pixabay.com
reklama:
reklama:

Sú dva typy ľudí: tí, ktorí idú aj do postele v ponožkách, a tí, ktorí radšej spia bosí. Niektorí ľudia nemôžu spať bez ponožiek, pretože cítia chlad a radšej vstanú aj uprostred noci, aby si svoje obľúbené ponožky obuli. Iní zas považujú spanie v ponožkách za nepríjemné. Cítia nadmerné teplo a nepohodlie.

Ak máte pocit, že ide len o zvyk, môžeme vás uistiť, že to tak nie je To, či spíte v ponožkách alebo nie, o vás veľa odhaľuje.

„Ponožkáči“

Ponožky, postel, spánok, oddych
ilustračné: thinkstockphotos.com

Pokiaľ nosíte ponožky do postele, pravdepodobne ste veľmi citlivou osobou na chlad. Môže to súvisieť s rôznymi aspektami vášho fyzična – od hrúbky pokožky až po rýchlosť metabolizmu vášho tela. Ľudia so zvýšeným metabolizmom sa cítia horúci a viac sa potia, zatiaľ čo ľudia s pomalým metabolizmom a zlým krvným obehom sa cítia chladnejšie ako ostatní ľudia.

Hoci je citlivosť na chlad spojená s vašimi biologickými a fyzickými vlastnosťami, má tiež veľa spoločného s vnímaním priestoru a teploty. Preto dvaja ľudia s veľmi podobnými fyzickými vlastnosťami môžu vnímať vonkajšiu klímu rôzne.

Ľudia, ktorí cítia potrebu spať s ponožkami, sa obvykle snažia chrániť. Ak patríte medzi nich, je pravdepodobné, že obľubujete útulné miesta a vždy sa snažíte nadviazať hlboké a veľmi intímne vzťahy s ostatnými. Ste dychtivý typ človeka a nevadí vám zdieľať svoj osobný priestor s partnerom.

„Spáči“ s holými nohami

Bose nohy oddych pixabay 2.jpg
ilustračné: pixabay.com

Ak vám len myšlienka na spánok s ponožkami spôsobuje nepríjemné pocity, je to buď preto, že máte rýchlejší metabolizmus, dobrý krvný obeh, alebo hrubšiu kožu. Máte biologickú predispozíciu na zachovanie a vytváranie tepla, a preto nemáte potrebu si zakrývať nohy.

Nie je to však iba fyzická záležitosť. Menšia citlivosť na chlad súvisí aj s tým, ako komunikujete s ostatnými. Ak spíte bez ponožiek, ste pravdepodobne veľmi nezávislá osoba, ceníte si svoj osobný priestor a prichádzate do kontaktu s ostatnými len vtedy, keď ste máte ochotu komunikovať. Vo vzťahu máte tendenciu prevziať ochrannú úlohu, ste čestnou a úprimnou osobou a niekedy aj náročnou. Viete sa dobre postarať o ľudí, ktorí pre vás veľa znamenajú.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor jkDátum 6. júna 2017Zdroj brightside.me © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: