Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Srdcervúce video, na ktorom sa 2-ročné dieťa pokúša prebudiť svoju nadrogovanú matku.

Zena 9.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Na videu uvidíte, čo znamená maximálna nezodpovednosť rodičov! Ako to mohla matka dopustiť? 

V obchode Family Dollar v Lawrence, Massachusetts bola 36-ročná matka so svojou 2-ročnou dcérkou na nákup. No to, čo nasledovalo, bolo ako zo zlého sna. Žena bola totálne zdrogovaná a o chvíľu odpadla v jednej z uličiek. Po kolapse zjavného predávkovania drogami sa ju malé dievčatko pokúšalo prebudiť. Po tom, ako bol videozáznam poskytnutý polícii bola žena obvinená z ohrozenia dieťaťa.

Dievčatko sa pokúšalo mamu prebudiť.

Zena 10.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Podľa US Weekly predavač rýchlo upozornil políciu, že žena omdlela v uličke s hračkami a záchranári dorazili na miesto, aby ju oživili. Kým žena tvrdila, že „ona bola proste unavená a zaspala,“ polícia oznámila, že našli dôkazy o používaní drog v jej kabelke a že pravdepodobne sa predávkovala „heroínom alebo inou omamnou látkou“.

Predavač zavolal záchranárov, ktorí ju oživovali.

Zena1.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

„Je to veľmi, veľmi znepokojujúce vidieť niekoho, kto sa dostal až do bodu, že nie je schopný sa postarať o svoje dieťa,“ povedal policajný šéf James Fitzpatrick.

Dieťa bolo vzaté do ochrannej väzby ministerstva pre deti a rodiny. Podľa Fitzpatricka bude video kľúčom k tomu, aby si ženy uvedomili možné ohrozenie života vlastného dieťaťa.

Srdcervúce video s dieťatkom a nadrogovanou matkou!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 24. septembra 2016Zdroj www.cosmopolitan.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: