Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Strašidelné príbehy pre všetkých, ktorí sa chcú báť 3. časť

Dead Man Walking
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.thinkstockphotos.com
reklama:
reklama:

Zamkýnajte

Otec bol na pracovnom pohovore, takže sme so sestrou boli samé doma. Najskôr som dole pozerala TV a potom som išla von. Keď som sa vrátila, nechala som dvere odomknuté pre môjho otca, pretože už mal každú chvíľu prísť. Išla som hore do izby za sestrou, kde sme sa rozprávali, keď som počula, ako sa otvorili vchodové dvere. Postupne som počula zvuk otvárania skriniek, čo nebolo nezvyčajné, pretože otec zvykol kontrolovať, či je všetko na svojom mieste, predtým ako si išiel ľahnúť. Bolo však zvláštne, že vchodové dvere otec niekoľkokrát otvoril a zavrel, ale neriešila som to a ďalej sme sa so sestrou rozprávali. V tom zazvonil telefón. Bol to otec a povedal, že sa zdrží a príde neskôr, že si máme spraviť večeru samé. V tom momente mi srdce prestalo biť. Dole niekto bol a nebol to otec. Bežala som dole schodami, aby som zistila, či je všetko v poriadku. Predné dvere boli otvorené a niekoľko vecí zmizlo. Zrazu som z kúpeľne začula dýchanie. Keď som zbadala, ako sa vo dverách objavila ruka a tvár muža, ustúpila som do rohu, avšak aj on zbadal mňa. Vybehol z kúpeľne neuveriteľne rýchlo a kým sa mi nohy dali do pohybu, aby som ho prenasledovala, zmizol. Keď som sa upokojila a išla kontrolovať, čo zmizlo, v kúpeľni na zemi som našla ostré nožnice. Neviem, na čo mu boli, ale jeho zámer asi nebol dobrý.

Dead Man Walking
www.thinkstockphotos.com

Reflexy

Bolo to niekedy v marci 2012, keď som bola s priateľom na našom prvom rande. Viezla som nás domov a môj priateľ spal na sedadle spolujazdca. Nespal nejakým ľahkým spánkom, ale mal seriózne sklopené sedadlo a spal ako zabitý. Bola asi jedna hodina v noci, keď som v meste zastavila na semafore na oranžovú. Pod ním stál čudný chlapík, ktorý na prvý pohľad vyzeral, ako keby na niečom išiel- rozprával sa sám so sebou a zvláštne sa hýbal. Bola som nervózna, ale povedala som si, že nemôžem ľudí tak rýchle súdiť. Už som stála, keď blikla červená a náhodou som s chlapíkom nadviazala očný kontakt. Začal na mňa kričať nadávky a ja som čakala nekonečné sekundy, kým naskočí oranžová a ja sa budem môcť pohnúť. Priateľ vedľa mňa stále tvrdo spal, keď sa muž začal približovať k autu a stále vykrikoval. Otvoril dvere na strane spolujazdca a chcel ma chytiť. Začala som kričať a to už zobudilo aj môjho priateľa a ten ešte zo spánku reflexívne začal búchať do muža nad ním päsťami. Muž sa zľakol a začal kričať: „Nevidel som ťa… Nevidel…tá mrcha…“ Môj priateľ ho vystrčil z auta a ja som dupla na plyn a prešla na červenú. Ako priateľ zatvoril dvere, bol stále dezorientovaný a len sa pýtal, kto to bol, čo to bolo… Keď zo mňa všetko opadlo, zasmiali sme sa na tom, ale neviem si predstaviť, čo by sa stalo, keby na sedadle spolujazdca neležal môj priateľ.

Šatník

Pracujem ako karaoke DJ a domov zvyknem chodiť okolo 2- 3 ráno, ale v tú noc som prišiel domov o 11, pretože v bare vypadla elektrika. Žijem sám v byte v strede mesta, ale pozemok je veľký a máme veľký zadný dvor. Ako som parkoval pred domom, všimol som si, že ma moje mačky nečakajú v okne, ako je to vždy, keď počujú ako moje auto spomaľuje na príjazdovej ceste. Sú v okne vždy, takže som to považoval za zvláštne. Ešte som bol v aute, keď som zbadal, že v kuchyni sa svieti. Nenechal som zapnuté svetlo, takže som už bol naozaj vystrašený. A v tom som v kuchyni zbadal pohyb. Zavolal som na 911 a dispečer mi povedal, aby som sa zamkol v aute a ostal na linke čakajúc na policajtov. Prišli do piatich minút a zaparkovali na ulici tak, aby ich nebolo vidieť ani počuť. Jeden si vypýtal kľúč a išiel k predným dverám a druhý išiel strážiť tie zadné. Policajt odomkol dvere a najskôr bolo ticho. Potom zakričal na niekoho, nech sa ukáže a zrazu to bolo rýchle. Policajti kričali, utekali do záhrady, susedia vyšli von a ja som vystrašený sedel v aute. Zdalo sa to ako celá večnosť, ale nakoniec sa objavili policajti a viedli so sebou spútanú ženu, ktorú som spoznal minulý víkend. Netuším, ako zistila, kde bývam, ale skrývala sa u mňa v šatníku v veľkým nožom a povrazom. Nechcem ani pomyslieť na to, čo by sa stalo, keby som vošiel do domu a tam by ma čakala ona.

She watching scary movie being alone at home
www.thinkstockphotos.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 30. júna 2017Zdroj the-line-up.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: