Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Táto ruská modelka zabáva celý svet! Pozri sa na jej vtipný rozhovor! :-D

Horizon33_2014-11-28_10-21-16
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Toto video má veľký potenciál na to, aby sa stalo legendárnym! :-D Pozri si jej krátky rozhovor s neznámym mužom, ktorý si ju natočil.

Ruská modelka menom Olga zabáva celý svet svojou angličtinou a tiež príbehom svojej lásky. Počas rozhovoru prezradila, že má v Paríži priateľa a po pár otázkach chlapík zistil, že je ním 68-ročný pánko na dôchodku!

Olga však na rozpačitú reakciu muža, ktorý s ňou robil rozhovor, veľmi pohotovo povedala, že láska je aj tak najdôležitejšia.

Najviac nás dostalo, keď zahlásila, že by si ju jej priateľ chcel vziať za ženu. Na tom  by nebolo nič čudné, keby sa dvojica nepoznala 5 dní :-D

A aby toho nebolo málo, modelka, ktorá sa zrejme drží hesla „úprimnosť nadovšetko“, v závere videa zahlásila: „Možno je to dobrý nápad vziať sa, pretože Olga by potom dostala víza a mohla by zostať v Paríži.“

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 28. novembra 2014Zdroj youtube.com, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., youtube.com, video: youtube.com
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: