Táto žena mala obrovský strach zo zubára. To, čo si urobila so zubami, nepochopíš!

Zdieľať
Horizon33_2015-6-3_13-41-11

Každý z nás má niečo, z čoho má strach. Rôzne fóbie, alebo zlé zážitky, ktoré spôsobili, že sa niečomu zámerne vyhýbame. Strach zo zubára je viac ako opodstatnený. Vieme, že nás nič príjemné v ambulancii nečaká, iba bolesť, ktorej sa tak veľmi obávame. Už od detstva si mnohí z nás vybudovali odpor k zubárovi, no to, k čomu doviedol strach túto ženu nemá zrejme obdoby. Doma to rozhodne neskúšaj!

Angie Barlow bola zo strachu pred zubárom ochotná spraviť čokoľvek, len aby nemusela podstúpiť bolestivé zákroky. Zuby si začala lepiť sekundovým lepidlom tak, aby medzi nimi nevznikla žiadna medzera. Túto šialenosť dokázala vykonávať desať rokov. Bola si vedomá toho, že to nie je možné robiť celý život, no zrejme chcela vyskúšať, čo jej ústna dutina vydrží.

Takto to dopadne, keď si začneš zuby lepiť sekundovým lepidlom…

https://www.youtube.com/watch?v=9B04xnXolA0
https://www.youtube.com/watch?v=9B04xnXolA0 Foto: www.youtube.com

Jej panický strach zo zubára bol zapríčinený tým, že jej mama zomrela vo veku 34rokov na rakovinu hrdla. Spoznala to podľa toho, keď jej začali vypadávať zuby. Práve preto z toho mala taký strach. No neuvedomila si, že používaním sekundového lepidla si moc nepomôže. Sekundové lepidlo v sebe obsahuje v sebe látky, ktoré jej postupne rozleptali čelusť. Zašlo to až tak ďaleko, že stratila až 90% kosti, ktoré podporujú zuby v hornej čelusti. Návšteva zubára už bola nevyhnutná. Klinický pracovník, ktorý sa o jej chrup staral smutne konštatoval, že je Angie je najhorší prípad, aký doteraz vo svojej kariére mal. Hlavne ten spôsob, akým to riešila. Nuž, zúfalé ženy, robia zúfalé činy…

Horizon33_2015-6-3_13-45-10
https://youtu.be/9B04xnXolA0 Foto: www.imgur.com

Len pre silné žalúdky…

https://www.youtube.com/watch?v=9B04xnXolA0

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom