Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tehličky na bruchu a dokonalá postava! Uhádneš, koľko má táto žena rokov?

Titul.png
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.instagram.com
reklama:
reklama:

Wendy Ida z Kalifornie je dôkazom toho, že človek sa môže dostať do formy v akomkoľvek veku. Či už má dvadsať alebo štyridsať. Wendy sa cvičeniu začala venovať ako 43-ročná a dnes má už 64-rokov. Toľko by jej však asi nikto nehádal…

O žene, ktorá je v úžasnej fyzickej kondičke a ťahá jej už na 70, si viacerí ľudia myslia, že má tak 35 rokov. Keď im však povie, aký je jej skutočný vek, zrejme jej to nechcú veriť. A ani sa im nečudujeme. 64 rokov by sme tejto kočke teda určite nehádali.

HEALTH HAPPINESS & HOLIDAY HUGS TO YOU ALL! Wendy – aka Mrs Claus ☺

A photo posted by Wendy Ida (@wendyidafitness) on

Zaujímavosťou je, že Wendina dcéra Sky sa už neraz ocitla v situácii, keď si o nej a jej mame mysleli, že sú to sestry. Trojnásobná stará mama o to, ako vyzerá dbá, a trávi denne jeden a pol až dve hodiny v posilke.

Vypracovaná babička váži 57 kilogramov a má telo pevnejšie ako mnohé mladé baby. A podľa vlastných slov je v najlepšej forme, v akej kedy bola.

Cvičiť začala ako 43-ročná a ako 57-ročná sa zúčastnila súťaže v bodybuildingu. Pracuje ako trénerka a zapísala sa do Guinnessovej knihy rekordov ako najstaršia aktívna trénerka. A to nie je jej jediný rekord.

Okrem neho má na konte zápis do knihy rekordov za to, že je najstaršou ženou, ktorej sa podarilo za minútu urobiť 37 tzv. angličákov (cvik, pri ktorom ideš do drepu, odtiaľ skočíš do kliku a potom vyskočíš na nohy hore).

reklama:
reklama:

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 11. mája 2016Zdroj www.dailymail.co.uk © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: