Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tento pole dancer dostal hlavne ženskú časť poroty. Pozri, aké úžasné vystúpenie predviedol v Česko Slovensko má talent!

Horizon33_2015-10-1_11-17-36
6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
TV JOJ
reklama:
reklama:

Pole dance je síce populárnejší medzi ženami, no nájdu sa aj páni, ktorí podľahnú čaru tohto náročného umenia. A jedným z nich je aj Ukrajinec Alex Shchukin, ktorý svoj tanec predviedol v šou Česko Slovensko má talent a bol ohromný!

Alex sa k pole dance dostal len pred troma rokmi vďaka svojej manželke, ktorá ho v tomto umení podporuje dodnes. Predtým, ako si ho pole dance podmanil, sa Alex venoval break-dancu a pracoval aj ako choreograf, takže už má čo-to odtancované.

Horizon33_2015-10-1_11-17-26
TV JOJ

„Skúsil som to raz, dvakrát, až som si to zamiloval. Je to úžasné, môžem robiť rôzne tanečné kombinácie,“ povedal v rozhovore pre TV JOJ. Veľmo ho teší napríklad aj to, že môže spájať klasický tanec s rôznymi trikmi, v ktorých sa prejaví sila aj talent. Veď urobiť human flag (ľudská zástava, pozn. red.) nie je vôbec jednoduché!

Horizon33_2015-10-1_11-14-55

Ak si myslíš, že tanec pri tyči je pre baby, vyvedieme ťa z omylu! Pole dance si vyžaduje veľkú silu, a tak sa môže Alex pýšiť vypracovaným telom, ktoré nezískal vďaka posilke, ale vďaka tréningu pri tyči *blum*

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 1. októbra 2015Zdroj TV JOJ, © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: