Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tento psík si získal srdcia ľudí. Každý deň čaká na dievčinu po škole doma pri bráne

Sub buzz 14525 1487957472 1.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
twitter.com
reklama:
reklama:

Nie nadarmo sa hovorí, že pes je najlepší priateľ človeka. Tento psík si získal srdcia ľudí.

17-ročná Elisa Lee je študentka z Kalifornie. Keď išla jedného dňa domov zo školy, uvidela neďaleko v jednom dome pri bráne milého psíka.

twitter.com

„Spočiatku som sa bála, aby ma neuhryzol. Väčšina cudzích psov zvykne štekať a sú agresívne, ak ste v blízkosti ich domu,“ povedala Elisa. „Dni sa míňali a on stále čakal pri bráne. A tak mi jeden z mojich priateľov pomohol ho pohladiť,“ povedala.

twitter.com

A hneď sa medzi nimi vytvorilo silné puto. „Prvýkrát som sa s ním maznala a hneď začal olizovať moju ruku,“ povedala. Od tohto osudného dňa čakal psík na Elisu každý deň po škole pri bráne. A ona za ním vždy prišla.

twitter.com

„Niekedy tam nie je. Pravdepodobne sa hrá, ale keď som zavolala jeho meno, ihneď prišiel na svoje miesto pri bráne“, povedala.

twitter.com

Keď bola Elisa na štvordňovom výlete, nevideli sa. „Pozrel na mňa naštvaný, pretože som za ním tak dlho nebola,“ povedala. „Vždy vyzerá taký smutný, keď odchádzam. Ale ja mu poviem, že nasledujúci deň opäť prídem.“ Raz ho stretla aj s majiteľom na ulici a až vtedy sa dozvedela jeho meno. Volal sa Ralph.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 25. februára 2017Zdroj www.buzzfeed.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: