Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tieto ženy mali už plné zuby smrteľných mužov a našli si paranormálnych milencov

5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
pixabay.com

Predstavte si, že by vás odmietla krásna žena alebo muž. Je to pochopiteľné, avšak dôvody pre ich nezáujem niekedy nie sú. Tak je to aj u týchto dvoch žien, ktoré stratili všetok záujem o smrteľných mužov. Zamilovali si totiž sex s duchmi.

Spektrofília

Pojmom spektrofília označujeme vzrušenie z predstavy intímneho styku s duchom. V dnešnej dobe sa ale tento pojem používa aj na označenie fenoménu, pri ktorom dochádza k reálnemu sexuálnemu pomeru medzi človekom a duchom. Vlastné a veľmi pozitívne skúsenosti s týmto javom majú aj dve Angličanky, 26-ročná Sian Jameson a 27-ročná Amethyst Realm. Otvorene nám porozprávali o ich paranormálnych radovánkach.

pixabay.com

Sian Jameson

Sian sa po traumatickom rozchode so svojím priateľom rozhodla odcestovať do Walesu, kde sa ubytovala v odľahlej chate. Najprv ju pekný duch, ako ho opísala, navštívil vo viacerých erotických snoch a potom sa pri nej zhmotnil. Počas ich milovania sa cítila rôzne veci – jeho meno bolo Róbert a žil viac ako pred sto rokmi. Jeho telo bolo mäkké a ľahučké. „Aj keď sa presunul na mňa, necítila som žiadnu jeho váhu. Bolo to veľmi divné, ale ten sex bol úžasný!“ opísala Sian svoj intímny zážitok.

www.thesun.co.uk

Amethyst Realm

Amethyst sa prvý krát sexuálne spojila s duchom pred 10-timi rokmi. Vtedy bola ešte vo vzťahu s jej smrteľným snúbencom. Ten sa jeden deň vrátil domov skôr a cez okno pristihol Sian s obrysom muža pri čine, ako opísal situáciu. Po tomto incidente sa rozišli a Sian poznamenala, že odvtedy si sex s duchom užívala po celom dome. Vydržalo im to nejaký čas, až kým sa duch Róberta nezačal objavovať menej a menej. Vtedy ich paranormálny vzťah Amethyst ukončila, ale pravidelného sexu s rôznymi duchmi sa nevzdala. „Teraz už nemám žiadny záujem o mužov,“ vyhlásila Amethyst.

i.dailymail.co.uk

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 11. januára 2018Zdroj broadly.vice.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o